Showroom:

Grösslingová 58, 811 09 Bratislava

Dizajnová vinotéka Stalwart

Dizajnová vinotéka Stalwart | Dutchbone

Regál na víno, ktorý sa prispôsobí vášmu bývaniu

Závan industrializmu a vôňu nadčasovosti vdýchne vášmu priestoru regál na víno Stalwart. Zlatým lemovaním jeho čierneho železného rámu, desiatimi priehradkami na víno a praktickou úchytkou na prenášanie sa stane dokonalým úložiskom pre vašu zbierku výberových vín. Jeho jednoduché línie uľahčia výber ďalších doplnkov vášho interiéru, vďaka čomu vinotéka Stalwart zapadne do tradičného i moderného interiéru. Navyše budete mať vďaka jeho otvorenej vzdušnosti prehľad o archívnych kúskoch i jednotlivých odrodách obľúbeného moku a svojím hosťom uľahčíte výber z druhov červených, ružových a bielych „odtieňov“ chutí.

ROZMERY

Š X H X V CM,

KG

MATERIÁLY

železný regál na víno s práškovým nástrekom a so zváraným okrajom v zlatej farbe, 10 priehradiek na víno, železný držiak v šedej, práškovo nanesenej farbe

AUTOR

Dutchbone

kľúčové vlastnosti

dutchbone_stalwart-wine-rack_roomfactory_det1

nadčasový industriálny dizajn

dutchbone_stalwart-wine-rack_roomfactory_det2

praktická úchytka

dutchbone_stalwart-wine-rack_roomfactory_det3

10 priehradiek na víno

dutchbone_stalwart-wine-rack_roomfactory_det4

detail zlatého lemovania

O výrobcovi

Dutchbone je značka orientovaná na globálne inšpirované interiéry. Výrobky s dušou, s podpisom. Produkty sú precízne zbierané na cestách celým svetom. Inšpirované farbami konkrétnej krajiny. Portfólio značky je kombináciou remesiel a priemyslu. Cenovo dostupné modely, ktorá sa stále vyvíjajú. Či už žijete v podkroví v New Yorku, v hausbóte v Amsterdame, alebo niekde v prírode, sme si istí, že Dutchbone má niečo vpráve pre Vás.

Môžeme Vám poradiť?

KONTAKTUJTE NÁS!