Showroom:

Grösslingová 58, 811 09 Bratislava

KOBEREC CARUSO

KOBEREC CARUSO | Dutchbone

Štýlové koberce do obývačky s patinovaným vzhľadom

Koberec Caruso prináša výnimočný kontrast vzhľadu a pocitu, pôsobí solídne a „hrubo“, no na dotyk veľmi príjemne! Povrch koberca vytvára netradičnú patinu na v skutočnosti úplne novom koberci. Predstavte si, ako by sa koberec Caruso vynímal na vašej drevenej podlahe a koľko príťažlivých kontrastov dokáže v interiéri vyčariť. Vyberte si z dvoch dostupných „zvetraných“ farebných vzorov a dvoch veľkostí a dodajte vášmu interiéru industriálny nádych!

ROZMERY

Š240-300 X H170-200 X V CM,

8.97-13.2 KG

MATERIÁLY

Strojový tkaný koberec s "vyšúchaným" vzhľadom, materiál: 80% bavlna, 20% vlna, Jutová protišmyková zadná strana, ukončené prešívaním po celom obvode

AUTOR

dutchbone

kľúčové vlastnosti

dutchbone_caruso carpet_roomfactory_Det1

protišmyková zadná strana

dutchbone_caruso carpet_roomfactory_Det2

prešívanie po celom obvode

dutchbone_caruso carpet_roomfactory_Det3

dostupný v dvoch rozmeroch

dutchbone_caruso carpet_roomfactory_Det4

netradičný vyšúchaný look

O výrobcovi

Dutchbone je značka orientovaná na globálne inšpirované interiéry. Výrobky s dušou, s podpisom. Produkty sú precízne zbierané na cestách celým svetom. Inšpirované farbami konkrétnej krajiny. Portfólio značky je kombináciou remesiel a priemyslu. Cenovo dostupné modely, ktorá sa stále vyvíjajú. Či už žijete v podkroví v New Yorku, v hausbóte v Amsterdame, alebo niekde v prírode, sme si istí, že Dutchbone má niečo vpráve pre Vás.

Môžeme Vám poradiť?

KONTAKTUJTE NÁS!