Showroom:

Grösslingová 58, 811 09 Bratislava

NÁSTENNÁ POLICA BARBER

NÁSTENNÁ POLICA BARBER | Dutchbone

Praktické poličky na stenu v nadčasovom retro dizajne

Retro kovová polica Barber vás vráti o niekoľko desaťročí v čase a pripomenie vám atmosféru starých barbierskych salónov, ktoré tiež hlásajú svoj návrat. Praktická biela polica svojou úpravou zámerne pôsobí dojmom opotrebovania, čím sa stáva autentickým úložiskom vo vašej kúpeľni. Vďaka jej prémiovému opracovaniu sa však nemusíte obávať jej poškodenia parou a vlhkosťou, ktoré sú veľkým strašiakom našich kúpeľní. Dá sa upevniť na stenu, vďaka čomu nezaberá podlahovú plochu a šetrí miesto. Využite preto tento nadčasový prvok na uskladnenie svojich hygienických potrieb i zaujímavých doplnkov dotvárajúcich čaro dizajnovej police.

ROZMERY

Š X H X V CM,

KG

MATERIÁLY

železná konštrukcia s patinovaným povrchom a vintage vzhľadom, perforované police a predné strany zásuviek, 2 zásuvky s vnútornou veľkosťou Š26xH29xV12 cm, 4 police s rozmermi Š57,5 x V29 cm, priestor medzi policami: 25 cm, max. nosnosť 20 kg

AUTOR

DUTCHBONE

kľúčové vlastnosti

dutchbone_barber-mirror-wall-shelf_roomfactory_Det1

vintage prevedenie

dutchbone_barber-mirror-wall-shelf_roomfactory_Det2

patinovaný povrch

dutchbone_barber-mirror-wall-shelf_roomfactory_Det3

praktické úložné priestory

dutchbone_barber-mirror-wall-shelf_roomfactory_Det4

železné rukoväte

O výrobcovi

Dutchbone je značka orientovaná na globálne inšpirované interiéry. Výrobky s dušou, s podpisom. Produkty sú precízne zbierané na cestách celým svetom. Inšpirované farbami konkrétnej krajiny. Portfólio značky je kombináciou remesiel a priemyslu. Cenovo dostupné modely, ktorá sa stále vyvíjajú. Či už žijete v podkroví v New Yorku, v hausbóte v Amsterdame, alebo niekde v prírode, sme si istí, že Dutchbone má niečo vpráve pre Vás.

Môžeme Vám poradiť?

KONTAKTUJTE NÁS!