Showroom:

Grösslingová 58, 811 09 Bratislava

NÁSTENNÁ POLICA BARBER MIRROR

NÁSTENNÁ POLICA BARBER MIRROR | Dutchbone

Vintage zrkadlo na stenu s praktickými poličkami

Polica na stenu so zrkadlom Barber Mirror je doplnkom radu retro políc Barber. Unikátny dizajn opracovania tejto kovovej police s nádychom opotrebovania spája v sebe prvky jedinečnosti a funkčnosti. Napriek svojmu primárnemu barbierskemu zámeru ním nepohrdne ani nežnejšie pohlavie, ktoré rado venuje pozornosť svojmu zovňajšku. Je vynikajúce mať všetko poruke pri holení, líčení či večernej úprave a potešiť svoje estetické zmysly modernou poličkou vo vintage štýle.

ROZMERY

Š X H X V CM,

KG

MATERIÁLY

železná konštrukcia s patinovaným povrchom a vintage vzhľadom, perforované police a predné strany zásuviek, 2 zásuvky s vnútornou veľkosťou Š26xH29xV12 cm, 4 police s rozmermi Š57,5 x V29 cm, priestor medzi policami: 25 cm, max. nosnosť 20 kg

AUTOR

DUTCHBONE

kľúčové vlastnosti

dutchbone_barber-mirror-wall-shelf_roomfactory_Det1

vintage prevedenie

dutchbone_barber-mirror-wall-shelf_roomfactory_Det2

patinovaný povrch

dutchbone_barber-mirror-wall-shelf_roomfactory_Det3

odolná železná konštrukcia

dutchbone_barber-mirror-wall-shelf_roomfactory_Det4

praktické úložné priestory

O výrobcovi

Dutchbone je značka orientovaná na globálne inšpirované interiéry. Výrobky s dušou, s podpisom. Produkty sú precízne zbierané na cestách celým svetom. Inšpirované farbami konkrétnej krajiny. Portfólio značky je kombináciou remesiel a priemyslu. Cenovo dostupné modely, ktorá sa stále vyvíjajú. Či už žijete v podkroví v New Yorku, v hausbóte v Amsterdame, alebo niekde v prírode, sme si istí, že Dutchbone má niečo vpráve pre Vás.

Môžeme Vám poradiť?

KONTAKTUJTE NÁS!