Showroom:

Grösslingová 58, 811 09 Bratislava

NÁSTENNÝ VEŠIAK MARLEY

NÁSTENNÝ VEŠIAK MARLEY | Dutchbone

Multifunkčný vešiak na chodbu vo vintage štýle

Nástenný vešiak Marley je naozaj výnimočným kúskom. Marley je inšpirovaný vešiakmi ktoré boli používané pre zavesenie pracovných odevov v starých továrňach či stodolách. Tento multifunkčný vešiak skvele zapadne do vašej vintage kuchyne, predsiene, kancelárie či do vášho ateliéru. Nájdete v ňom množstvo využití, pre zavesenie či odloženie drobností, dokumentov, dokonca ho môžete využiť ako kvetináč na pestovanie drobných rastlín!

ROZMERY

Š X H X V CM,

KG

MATERIÁLY

železný rám a priehradky so šedou, práškovo nanesenou farbou, pripevnené na stenu doskou z pevného jedľového dreva, Odnímateľné, pozinkované železná vedro, Súčasťou balenia sú dva háčiky, Max.e zaťaženie: 5 kg

AUTOR

Dutchbone

kľúčové vlastnosti

dutchbone_marley wall rack_roomfactory_Det1

industriálny dizajn

dutchbone_marley wall rack_roomfactory_Det2

praktický nástenný vešiak

O výrobcovi

Dutchbone je značka orientovaná na globálne inšpirované interiéry. Výrobky s dušou, s podpisom. Produkty sú precízne zbierané na cestách celým svetom. Inšpirované farbami konkrétnej krajiny. Portfólio značky je kombináciou remesiel a priemyslu. Cenovo dostupné modely, ktorá sa stále vyvíjajú. Či už žijete v podkroví v New Yorku, v hausbóte v Amsterdame, alebo niekde v prírode, sme si istí, že Dutchbone má niečo vpráve pre Vás.

Môžeme Vám poradiť?

KONTAKTUJTE NÁS!