Showroom:

Grösslingová 58, 811 09 Bratislava

MULTIFUNKČNÁ TABUĽA BUNDY PEGBOARD

MULTIFUNKČNÁ TABUĽA BUNDY PEGBOARD | Zuiver

Multifunkčná dierovaná tabuľa s odkladacím systémom, ktorá patrí medzi moderné doplnky do bytu

Zvyčajne sú to architekti, či dizajnéri, koho úlohou je byť kreatívni pre Vás a navrhnúť Vám interiér podľa vašich predstáv. S Pegboard Bundy sa stávate kreatívnymi vy sami! Umiestnite police z bambusu, kolíky či magnetky všade tam, kde momentálne potrebujete. Horizontálne či vertikálne, máte možnosť vytvoriť vlastné kombinácie tvarov a farieb. Tabuľa Pegboard Bundy je ideálnym spoločníkom pre oživenie stien vo vašom pracovnom kúte či kdekoľvek v obývačke, môžete ich usporiadať viacero vedľa seba do požadovaných veľkostí!

vystavené v showroome

ROZMERY

Š X H X V CM,

KG

MATERIÁLY

Železná dierovaná tabuľa s práškovo nanesenou farbou, pevné bambusovné police na bukových drevených kolíkoch, 3 bukové kolíky s gumovým prstencom, 2 magnetky z bukového dreva, môže byť zavesená horizontálne alebo vertikálne, max. zaťaženie 1 kg na poličku

AUTOR

Zuiver

O výrobcovi

Zuiver je populárna holandská značka s množstvom hodnotného dizajnového nábytku za príjemné ceny.
Všetky výrobky sú starostlivo vyberané a navrhované projektovým tímom Zuiver a to vždy aktuálne s najnovšími trendmi. Vyrábané sú zo širokej škály kvalitných materiálov od masívneho dreva, cez betón a meď až po farebné textílie.
V sviežom dizajne, výbornom remeselnom spracovaní a s jedinečným holandským štýlom.

Môžeme Vám poradiť?

KONTAKTUJTE NÁS!