Showroom:

Grösslingová 58, 811 09 Bratislava

TABURETKA BUBBLY

TABURETKA BUBBLY | WL-Living

Čalúnený taburet zo sveta sladkých cukríkov

Verili by ste, že aj tradičný holandský cukrík Tum Tum sa môže stať inšpiráciou pre vznik čalúnenej taburetky Bubbly? Sýte farby ovocných cukríkov v kombinácii s dekoratívnymi mosadznými krúžkami oddeľujúcimi dvojicu odtieňov lákajú zahryznúť sa do jej mäkkého pohodlia. Keď k tomu primiešame štipku nostalgie na detské časy a návštevu v krajine farebných tulipánov, originálne sedenie je na svete! Svojou univerzálnosťou sa moderná taburetka stane dominantou každej miestnosti, do ktorej ju postavíte. Je len na vás, či si jej prítomnosťou vo svojom domove vytvoríte atmosféru slnkom zaliateho dňa, upokojujúceho lesa alebo bezstarostnú radosť s príchuťou cukríka.

vystavené v showroome

ROZMERY

Š X H X V CM,

KG

MATERIÁLY

čalúnenie zo 100% polyesteru so zamatovým finišom, 20.000 Martindale cyklov, farebná stálosť 3-4, s dekoratívnymi mosadznými, lakovanými, oceľovými krúžkami, škrupina z MDF a borovicového dreva, výplň PU pena, 12 mm gumové krytky na spodnej strane, max. nosnosť 110 kg,

AUTOR

WL-Living

kľúčové vlastnosti

white-label-living_bubbly-stool_roomfactory_Det1

dekoratívne mosadzné kruhy

white-label-living_bubbly-stool_roomfactory_det2

sýte atraktívne farby

white-label-living_bubbly-stool_roomfactory_det3

príjemné čalúnenie so zamatovým finišom

O výrobcovi

Produkty pod značkou WL-Living sú veľmi obľúbené vďaka filozofii kreatívneho dizajnu za dostupné ceny.
Dovážame ich z Holandska, takže v nich cítiť jemný nádych Škandinávie, avšak prezentujú prierez modelov z celého sveta. Vyznačujú sa kvalitnými a originálnymi materiálmi, pevnou konštrukciou a nadčasovým dizajnom.

Môžeme Vám poradiť?

KONTAKTUJTE NÁS!