Showroom:

Grösslingová 58, 811 09 Bratislava

TABURETKA MEZZA

TABURETKA MEZZA | Dutchbone

Očarujúca bistro stolička s prírodným ľanovým čalúnením

O tom, že aj sedenie môže mať svoj štýl, svedčí vyhotovenie taburetky Mezza z dielne holandského výrobcu Dutchbone. Taburetka vynikne, ak ju doladíte s bistro stolom Mezza. Vytvoria jedinečný pár podčiarknutý francúzskou eleganciou a noblesou. Robustnosť taburetky zvýrazní železná ozdobná noha s práškovým povrchom na liatinovej báze. Pohodlie pri sedení vám zaistí čalúnené ľanové sedadlo. Neprehliadnite čaro tejto dizajnovej taburetky. Neváhajte sa presvedčiť, že nami ponúkané produkty Mezzo dotvoria váš priestor a vášmu interiéru pripomenú jedinečnú atmosféru Paríža.

ROZMERY

Š X H X V CM,

KG

MATERIÁLY

čalúnenie zo 100% ľanu, sedák z MDF dosky, železná noha a liatinová základňa s práškovo nanesenou farbou, max. nosnosť 100 kg

AUTOR

DUTCHBONE

kľúčové vlastnosti

dutchbone_mezza-stool_roomfactory_Det1

mäkký komfortný posed

dutchbone_mezza-stool_roomfactory_Det2

bohato zdobená podnož

dutchbone_mezza-stool_roomfactory_Det3

prírodný ľan

O výrobcovi

Dutchbone je značka orientovaná na globálne inšpirované interiéry. Výrobky s dušou, s podpisom. Produkty sú precízne zbierané na cestách celým svetom. Inšpirované farbami konkrétnej krajiny. Portfólio značky je kombináciou remesiel a priemyslu. Cenovo dostupné modely, ktorá sa stále vyvíjajú. Či už žijete v podkroví v New Yorku, v hausbóte v Amsterdame, alebo niekde v prírode, sme si istí, že Dutchbone má niečo vpráve pre Vás.

Môžeme Vám poradiť?

KONTAKTUJTE NÁS!