Showroom:

Grösslingová 58, 811 09 Bratislava

ČALÚNENÉ KRESLO ROBUSTO

ČALÚNENÉ KRESLO ROBUSTO | Dutchbone

Extra pohodlné čalúnené kreslo na čítanie

Kontrast v podobe robustného charakteru a mäkkého sedenia viedol k vytvoreniu čalúneného kresla Robusto. Svojím rámom z galvanicky pozinkovanej ocele sa toto otočné kreslo stáva obľúbeným prvkom útulnej obývačky, aby zdôraznilo pocit domova. Jeho klasický dizajn s nádychom retra bol dotiahnutý k dokonalosti vďaka exkluzívnemu materiálu čalúnenia. Neváhajte otvoriť dvere svojej obývačky tomuto dizajnovému doplnku. Pohodlne sa usaďte a nechajte sa rozmaznávať príjemným dotykom pohladenia kresla Robusto.

ROZMERY

Š X H X V CM,

KG

MATERIÁLY

100% polyesterové čalúnenie, odolnosť oteru 30.000 Martindale cyklov, stálosť farby 4-5, škrupina z preglejky, otočná podnož z nehrdzavejúcej galvanicky pozinkovanej ocele, max. nosnosť 180 kg

AUTOR

DUTCHBONE

kľúčové vlastnosti

dutchbone_robusto-lounge-chair_roomfactory_Det1

odolné čalúnenie

dutchbone_robusto-lounge-chair_roomfactory_Det2

komfortný posed

dutchbone_robusto-lounge-chair_roomfactory_Det3

moderné materiály

dutchbone_robusto-lounge-chair_roomfactory_Det4

otočná podnož

O výrobcovi

Dutchbone je značka orientovaná na globálne inšpirované interiéry. Výrobky s dušou, s podpisom. Produkty sú precízne zbierané na cestách celým svetom. Inšpirované farbami konkrétnej krajiny. Portfólio značky je kombináciou remesiel a priemyslu. Cenovo dostupné modely, ktorá sa stále vyvíjajú. Či už žijete v podkroví v New Yorku, v hausbóte v Amsterdame, alebo niekde v prírode, sme si istí, že Dutchbone má niečo vpráve pre Vás.

Môžeme Vám poradiť?

KONTAKTUJTE NÁS!