Showroom:

Grösslingová 58, 811 09 Bratislava

LOUNGOVÉ KRESLO DOLLY

LOUNGOVÉ KRESLO DOLLY | Dutchbone

Elegantné čalúnené kreslo v štýle art deco

Máte radi ornamentálnu ozdobnosť s dávkou extravagancie? Potom vás čalúnené lounge kreslo Dolly v štýle art deco chytí do svojej dizajnovej pasce. Výrazné farby svojou intenzitou prehlušia tichosť interiéru a mäkká čalúnená tkanina s ozdobným prešitím mu dodajú nádych vznešenosti. Nadčasový dizajn kresla zvýraznia tmavé drevené nohy zakončené lesklými mosadznými objímkami. A vám už nezostane nič iné, než si vychutnať pohodu a komfort, ktoré vám dizajnové kreslo ponúka.

ROZMERY

Š X H X V CM,

KG

MATERIÁLY

100% polyesterové čalúnenie, odolnosť oteru 30.000 Martindale cyklov, stálosť farby 4-5, škrupina z preglejky, lakované nohy z gumovníkoveho dreva s mosadzným oceľovým zakončením, max. nosnosť 180 kg

AUTOR

DUTCHBONE

kľúčové vlastnosti

dutchbone_dolly-lounge-chair_roomfactory_Det1

kvalitné príjemné čalúnenie

dutchbone_dolly-lounge-chair_roomfactory_Det2

mosadzné ukončenie nôh

dutchbone_dolly-lounge-chair_roomfactory_Det3

ozdobné prešívanie

dutchbone_dolly-lounge-chair_roomfactory_Det4

komfortný posed

O výrobcovi

Dutchbone je značka orientovaná na globálne inšpirované interiéry. Výrobky s dušou, s podpisom. Produkty sú precízne zbierané na cestách celým svetom. Inšpirované farbami konkrétnej krajiny. Portfólio značky je kombináciou remesiel a priemyslu. Cenovo dostupné modely, ktorá sa stále vyvíjajú. Či už žijete v podkroví v New Yorku, v hausbóte v Amsterdame, alebo niekde v prírode, sme si istí, že Dutchbone má niečo vpráve pre Vás.

Môžeme Vám poradiť?

KONTAKTUJTE NÁS!