Showroom:

Grösslingová 58, 811 09 Bratislava

Taburet Summer

Taburet Summer | Zuiver

Hrdý člen rodiny Summer

Taburet Summer, z dielne obľúbenej holandskej značky Zuiver, bude dokonale zladený s nábytkom z kolekcie sedacích súprav Summer. Subtílny charakter oceľových nôh podopiera jej robustné telo kombinujúce drevený rám a čalúnený vankúš. Taburet ulahodí nielen vášmu estetickému cíteniu, ale poslúži aj ako podložka pre unavené nohy. Neváhajte ho zapojiť do rodinného relaxu a overte si jeho ochotu slúžiť ako príručný stolík, na ktorý si položíte podnos s nápojom a obľúbeným zákuskom. Kvalitné vyhotovenie a ukážková funkčnosť taburetu Summer vás presvedčia, že ani trochu nezaostáva za ostatnými členmi svojej „letnej“ rodiny a stane sa jedinečným kúskom vášho moderného interiéru.

ROZMERY

Š X H X V CM,

KG

MATERIÁLY

látkové čalúnenie (65% polyester, 35% acetaat), Vysoko odolná PU pena, hustota 35, odolnosť oteru 30 000 Martindale, farebná stálosť 5, Odpruženie proti presedeniu , Rám zo zmiešaného dreva (drevotrieska, preglejka), Oceľové nohy s práškovým nástrekom, Vankúše s odnímateľným poťahom, Max. nosnosť: 110 kg

AUTOR

Zuiver

kľúčové vlastnosti

zuiver_summer-hocker_roomfactory_det1

subtílne nohy

zuiver_summer-hocker_roomfactory_det2

odolné čalúnenie

zuiver_summer-hocker_roomfactory_det3

robustné telo

O výrobcovi

Zuiver je populárna holandská značka s množstvom hodnotného dizajnového nábytku za príjemné ceny.
Všetky výrobky sú starostlivo vyberané a navrhované projektovým tímom Zuiver a to vždy aktuálne s najnovšími trendmi. Vyrábané sú zo širokej škály kvalitných materiálov od masívneho dreva, cez betón a meď až po farebné textílie.
V sviežom dizajne, výbornom remeselnom spracovaní a s jedinečným holandským štýlom.

Môžeme Vám poradiť?

KONTAKTUJTE NÁS!