Showroom:

Grösslingová 58, 811 09 Bratislava

VINTAGE KRESLO FREUX

VINTAGE KRESLO FREUX | Dutchbone

Výnimočne pohodlné kreslo so zamatovým povrchom v štýle 20. tych rokov

Vedeli ste, že v niektorých častiach sveta je oveľa lepšie zachovaná vznešenosť a pôvab 20. tych rokov, než v strednej či západnej Európe? Špeciálne v lobby známych luxusných hotelov. Dizajnéri z Dutchbone objavili tento „sofistikovaný šik trend“ a rozhodli sa ho použiť pri vzniku kresla Freux. Výnimočne pohodlné a štýlové kreslo s náznakom časov minulých.

ROZMERY

Š83 X H80 X V73 CM,

14 KG

MATERIÁLY

100% polyesterová vzorovaná látka zamatového vzhľadu, 40.000 Martindale, farebná stálosť 4, Dekoratívne vintage medené cvoky na prednej strane, odnímateľný poduškový sedák s odnímateľným poťahom, Preglejkový a borovicový rám s PU penou, hustota peny 24-32, Nohy z masívneho dreva, čierno lakované, sústružené borovicové nohy (vpredu) & Zakrivené brezové drevené nohy (vzadu) Max. zaťaženie: 100 kg

AUTOR

dutchbone

kľúčové vlastnosti

dutchbone_freux lounge chair_roomfactory_Det1

komfortný odnímateľný sedák

dutchbone_freux lounge chair_roomfactory_Det2

vysokoodolný poťah zamatového vzhľadu

dutchbone_freux lounge chair_roomfactory_Det3

vintage dekoratívne medené cvoky

dutchbone_freux lounge chair_roomfactory_Det4

masívne, sústružené nohy

O výrobcovi

Dutchbone je značka orientovaná na globálne inšpirované interiéry. Výrobky s dušou, s podpisom. Produkty sú precízne zbierané na cestách celým svetom. Inšpirované farbami konkrétnej krajiny. Portfólio značky je kombináciou remesiel a priemyslu. Cenovo dostupné modely, ktorá sa stále vyvíjajú. Či už žijete v podkroví v New Yorku, v hausbóte v Amsterdame, alebo niekde v prírode, sme si istí, že Dutchbone má niečo vpráve pre Vás.

Môžeme Vám poradiť?

KONTAKTUJTE NÁS!