Showroom:

Grösslingová 58, 811 09 Bratislava

SEDAČKA CHESTER

SEDAČKA CHESTER | Dutchbone

Súčasné poňatie známej sedačky Chesterfield vo vysokokvalitnom čalúnení

V Dutchbone sú často inšpirovaní klasickým dizajnom zo začiatkov 20. storočia. Známa Chesterfield sofa, ktorá v skutočnosti pochádza z 18. storočia, sa stala inšpiráciou pre dizajnérov pri vzniku sedačky Chester. Samozrejme, táto verzia prichádza s niečím novým, namiesto klasickej kože je poťah tvorený kvalitnou tkaninou, čo jej dodáva moderný šmrnc. Sofa Chester je o čosi menšia ako väčšina jej predchodcov, čo ju robí vhodnou pre akýkoľvek interiér!

ROZMERY

Š94 X H186 X V77 CM,

39 KG

MATERIÁLY

100% bavlnená vysokoodolná tkanina, výplň: polyéterová pena, Masívne dubové nohy v tmavohnedom prevedení, Maximálne zaťaženie: 600 kg

AUTOR

dutchbone

kľúčové vlastnosti

dutchbone_chester sofa_roomfactory_Det1

vysokodolné čalúnenie

dutchbone_chester sofa_roomfactory_Det2

pohodlné opierky

dutchbone_chester sofa_roomfactory_Det3

5 farebných prevedení

dutchbone_chester sofa_roomfactory_Det4

masívne dubové nohy

O výrobcovi

Dutchbone je značka orientovaná na globálne inšpirované interiéry. Výrobky s dušou, s podpisom. Produkty sú precízne zbierané na cestách celým svetom. Inšpirované farbami konkrétnej krajiny. Portfólio značky je kombináciou remesiel a priemyslu. Cenovo dostupné modely, ktorá sa stále vyvíjajú. Či už žijete v podkroví v New Yorku, v hausbóte v Amsterdame, alebo niekde v prírode, sme si istí, že Dutchbone má niečo vpráve pre Vás.

Môžeme Vám poradiť?

KONTAKTUJTE NÁS!