Showroom:

Grösslingová 58, 811 09 Bratislava

SEDAČKA LINDE

SEDAČKA LINDE | Dutchbone

Elegantná a pohodlná sedačka v príjemnom poťahu

Pri navrhovaní sedačky Linde, prišli dizanjéri zo Zuiver s výnimočne pohodlným a atraktívnym výsledkom. Sú veľmi nadšený z jej dizajnu a komfortu, ktorý poskytuje a my nemôžeme povedať, že sa mýlia. Linde prichádza s množstvom vankúšov, pre dosiahnutie výnimočne pohodlného zážitku. Vysoká chrbtová opierka a podrúčky robia túto sedačku ideálnou pre váš odpočinok. Môžete si zvoliť z dvoch jednoduchých farebných prevedení, ktoré budú zaručene perfektne dopĺňať váš interiér!

ROZMERY

Š101 X H254 X V86 CM,

44 KG

MATERIÁLY

Linde 3,5-miestny (2 spojené elementy) Voľná opierková poduška a podsedák s odnímateľným krytom, Extra dekoratívne vankúšiky na opierku ruky alebo chrbta, 100% polypropylénová tkanina,> 25.000 Martindale, farebná stálosť 5, Plniaca vankúš a podložka: 50% silikonizovaná vláknová výplň a 50% perie Plniaca vankúš a ďalšie časti: PU-pena, hustota 30-35, Rám: borovica, drevovláknitá doska, preglejka, 10 cm čierne brezové drevené nohy, Max. zaťaženie: 250 kg

AUTOR

dutchbone

kľúčové vlastnosti

dutchbone_linde sofa_roomfactory_Det1

dva spojiteľné elementy

dutchbone_linde sofa_roomfactory_Det2

stabilné, čierne, brezové nohy

dutchbone_linde sofa_roomfactory_Det3

komfortné vankúše a opierky

O výrobcovi

Dutchbone je značka orientovaná na globálne inšpirované interiéry. Výrobky s dušou, s podpisom. Produkty sú precízne zbierané na cestách celým svetom. Inšpirované farbami konkrétnej krajiny. Portfólio značky je kombináciou remesiel a priemyslu. Cenovo dostupné modely, ktorá sa stále vyvíjajú. Či už žijete v podkroví v New Yorku, v hausbóte v Amsterdame, alebo niekde v prírode, sme si istí, že Dutchbone má niečo vpráve pre Vás.

Môžeme Vám poradiť?

KONTAKTUJTE NÁS!