Showroom:

Grösslingová 58, 811 09 Bratislava

BAROVÁ STOLIČKA FLOR

BAROVÁ STOLIČKA FLOR | Dutchbone

Elegantná barová stolička s oceľovým rámom a kvalitným čalúnením

Hľadáte vkusnú stoličku pre váš bar? Môžete si byť istý, že s Dutchbone stoličkou Flor neurobíte chybu! Táto stolička má hneď niekoľko luxusných detailov. Odolné a pohodlné polstrovanie s jemným diamantovým vzorom. Skombinujte ho s ružovo-zlatým oceľovým rámom a získate elegantnú a štýlovú barovú stoličku. Váš komfrotný posed zabezpečuje taktiež pohodlný stupienok na nohy. Flor prichádza v dvoch elegantných farbách, stačí si vybrať!

ROZMERY

Š54.5 X H44.5 X V100 CM,

9.8 KG

MATERIÁLY

ČALÚNENIE 100% POLYESTER, MARTINDALE:> 50.000, FAREBNÁ STÁLOSŤ: 4, PREGLEJKOVÁ ŠKRUPINA S PU PENOU, OCEĽOVÝ RÁM S RUŽOVO-ZLATOU PRÁŠKOVO NANESENOU FARBOU S PLASTOVÝMI KLZÁKMI, Max. zaťaženie: 100 kg

AUTOR

dutchbone

kľúčové vlastnosti

dutchbone_flor armchair_roomfactory_Det2

MIMORIADNE ODOLNÉ ČALÚNENIE

dutchbone_flor barstool_roomfactory_03

Komfortný stupienok na nohy

dutchbone_flor barstool_roomfactory_Det1

SUBTÍLNY OCEĽOVÝ RÁM

dutchbone_flor armchair_roomfactory_Det1

PREGLEJKOVÁ ŠKRUPINA

O výrobcovi

Dutchbone je značka orientovaná na globálne inšpirované interiéry. Výrobky s dušou, s podpisom. Produkty sú precízne zbierané na cestách celým svetom. Inšpirované farbami konkrétnej krajiny. Portfólio značky je kombináciou remesiel a priemyslu. Cenovo dostupné modely, ktorá sa stále vyvíjajú. Či už žijete v podkroví v New Yorku, v hausbóte v Amsterdame, alebo niekde v prírode, sme si istí, že Dutchbone má niečo vpráve pre Vás.

Môžeme Vám poradiť?

KONTAKTUJTE NÁS!