Showroom:

Grösslingová 58, 811 09 Bratislava

ČALÚNENÁ STOLIČKA AARON

ČALÚNENÁ STOLIČKA AARON | Dutchbone

Výnimočne pohodlná stolička s diamantovým vzorom

Rozdiel medzi dobrým a skvelým kusom nábytku môže často spočívať v najmenších detailoch. Čalúnená stolička Aaron je toho dôkazom. Precízne prešívanie v diamantovom vzore, praktické odkladacie vrecká, či výnimočne pohodlné pruženie, sú tým, čo robia túto stoličku neobyčajnou. Klasický štýl v novom šate. Aaron prichádza v dvoch farebných prevedeniach, stačí si len vybrať!

ROZMERY

Š X H X V CM,

KG

MATERIÁLY

100% polyesterová tkanina s diamantovým vzorom, 25.000 Martindale, farebná stálosť 4, 2 vrecká na odkladanie magazínov na boku, Rám z masívneho bukového dreva s polyuretánovou penou, Masívne nohy z bukového dreva, čierne Plastové nožičky, Max. zaťaženie: 160 kg

AUTOR

Dutchbone

kľúčové vlastnosti

dutchbone_aaron armchair_roomfactory_Det1

pohodlné podrúčky

dutchbone_aaron armchair_roomfactory_Det2

prešívaný diamantový vzor

dutchbone_aaron armchair_roomfactory_Det3

dve vrecká na odkladanie

O výrobcovi

Dutchbone je značka orientovaná na globálne inšpirované interiéry. Výrobky s dušou, s podpisom. Produkty sú precízne zbierané na cestách celým svetom. Inšpirované farbami konkrétnej krajiny. Portfólio značky je kombináciou remesiel a priemyslu. Cenovo dostupné modely, ktorá sa stále vyvíjajú. Či už žijete v podkroví v New Yorku, v hausbóte v Amsterdame, alebo niekde v prírode, sme si istí, že Dutchbone má niečo vpráve pre Vás.

Môžeme Vám poradiť?

KONTAKTUJTE NÁS!