Showroom:

Grösslingová 58, 811 09 Bratislava

ČALÚNENÁ STOLIČKA KATE

ČALÚNENÁ STOLIČKA KATE | Dutchbone

Pohodlná stolička so zamatovým poťahom v štýle Art Deco

Pohodlné široké sedenie, príjemný zamatový poťah, mäkké polstrovanie, mosadzné detaily na štíhlych kovových nohách a všetko vypracované v štýle inšpirovanom Art Deco, to je stolička Kate. Skvele by zapadla do luxusnej reštaurácie, no rovnako k vášmu jedálenskému stolu.  V skratke: stolička Kate je kusom nábytku ktorý hovorí sám za seba a vyžaruje prvotriednu eleganciu.

ROZMERY

Š X H X V CM,

KG

MATERIÁLY

100% polyesterový zamat s prešívaním na sedadle a chrbte, > 25.000 Martindale, farebná stálosť 4, Rám z borovicového dreva, výplň PU pena, hustota 30, Čierne nohy s práškovo nanesenou farbou a mosadzným detailom s plastovým ukončením nôh, Max. zaťaženie: 160 kg

AUTOR

Dutchbone

kľúčové vlastnosti

dutchbone_kate armchair_roomfactory_Det1

subtílne nohy s mosadzným detailom

dutchbone_kate armchair_roomfactory_Det2

prešívanie na opierke

dutchbone_kate armchair_roomfactory_Det3

atraktívny zamatový vzhľad

O výrobcovi

Dutchbone je značka orientovaná na globálne inšpirované interiéry. Výrobky s dušou, s podpisom. Produkty sú precízne zbierané na cestách celým svetom. Inšpirované farbami konkrétnej krajiny. Portfólio značky je kombináciou remesiel a priemyslu. Cenovo dostupné modely, ktorá sa stále vyvíjajú. Či už žijete v podkroví v New Yorku, v hausbóte v Amsterdame, alebo niekde v prírode, sme si istí, že Dutchbone má niečo vpráve pre Vás.

Môžeme Vám poradiť?

KONTAKTUJTE NÁS!