Showroom:

Grösslingová 58, 811 09 Bratislava

ČALÚNENÉ STOLIČKY DOLLY

ČALÚNENÉ STOLIČKY DOLLY | Dutchbone

Komfortná elegantná stolička s bohatým zamatovým čalúnením

Dizajnová stolička Dolly je synonymom pohodlia, nadčasovosti a kvality. Pri pohľade na ňu vaše nohy zrazu oťažejú a pocítite náhle nutkanie pohodlne sa do nej usadiť. Svojím zamatovým čalúnením a dokonalým odpružením sa postará nielen o váš komfort, ale svojimi sýtymi farbami vám dopraje aj dávku endorfínov pre lepšiu náladu. O tom, že výrobca dbal na každý detail, svedčí aj zakončenie čalúnenia ozdobným prešitím a mahagónové drevené nohy so špičkami z mosadze. Vychutnajte si svoju obľúbenú knihu pri šálke kávy alebo príjemnú debatu s vašimi hosťami a dovoľte vašim zmyslom, aby sa plne oddali tejto prémiovo čalúnenej stoličke.

ROZMERY

Š X H X V CM,

KG

MATERIÁLY

100% polyesterové čalúnenie, odolnosť oteru 30.000 Martindale cyklov, stálosť farby 4-5, škrupina z preglejky, lakované nohy z gumovníkoveho dreva s mosadzným oceľovým zakončením, max. nosnosť 115 kg

AUTOR

DUTCHBONE

kľúčové vlastnosti

dutchbone_dolly-armchair_roomfactory_Det1

ozdobné prešívanie

dutchbone_dolly-armchair_roomfactory_Det2

kvalitné príjemné čalúnenie

dutchbone_dolly-armchair_roomfactory_Det3

mosadzné ukončenie nôh

dutchbone_dolly-armchair_roomfactory_Det4

komfortný posed

O výrobcovi

Dutchbone je značka orientovaná na globálne inšpirované interiéry. Výrobky s dušou, s podpisom. Produkty sú precízne zbierané na cestách celým svetom. Inšpirované farbami konkrétnej krajiny. Portfólio značky je kombináciou remesiel a priemyslu. Cenovo dostupné modely, ktorá sa stále vyvíjajú. Či už žijete v podkroví v New Yorku, v hausbóte v Amsterdame, alebo niekde v prírode, sme si istí, že Dutchbone má niečo vpráve pre Vás.

Môžeme Vám poradiť?

KONTAKTUJTE NÁS!