Showroom:

Grösslingová 58, 811 09 Bratislava

DIZAJNOVÁ STOLIČKA NESEDA

DIZAJNOVÁ STOLIČKA NESEDA | NESEDA

Originálna slovenská stolička, ktorá prináša slobodu, pohyb, kvalitu a krásu do sedenia.

Neseda je prvá slovenská stolička určená pre striedanie pozícií sedenia. Kombinácia funkčného dizajnu, kvalitných materiálov a prémiového spracovania vám umožní vystriedať 5 až 6 polôh v ktorých môžete pracovať. S Nesedou pracujte a seďte tak, ako vám to vyhovuje – slobodne. Keď chcete, prirodzene zmeníte sedenie do ďalšej pozície. Doprajte si tak pohyb priamo za pracovným stolom. Funkčný a estetický dizajn Nesedy je jedinečný na trhu. Slovenská ručná výroba, precízne spracovanie a prémiový materiál sú zárukou kvality.Prečítajte si viac o stoličke Neseda na našom blogu.

ROZMERY

Š X H X V CM,

KG

MATERIÁLY

Opierka vyrábaná ručne z laminátu, Sedák plnený molitanom a polstrovaný vysokoodlnou látkou, ktorá znesie aj stotisíc oderov, nosnosť 100 kg, neseda sa dodáva v jednom balení vrátane klzáčikov (pre pevné státie) a samoistiacich koliesok (po sadnutí sa zaistia a prinášajú tak vyššiu stabilitu).

AUTOR

NESEDA

kľúčové vlastnosti

Neseda_roomfactory_Det1

kolieska vymeniteľné za pevné klzáky

Neseda_roomfactory_Det2

prémiový materiál

Neseda_roomfactory_Det3

odolná podstava

Neseda_roomfactory_Det4

tvarovaná opierka

O výrobcovi

Neseda je originálna slovenská značka, ktorá sa vyznačuje kvalitným dizajnom a prvotriednym remeselným spracovaním. Produkty od Nesedy sú vyrábané zo špičkových materiálov, bez šetrenia na kvalite. Charakteristickou je silná filozofia značky, ktorá sa odráža aj v dizajne výrobkov. Na prvom mieste je ergonómia, sloboda použitia a autentický dizajn.

Môžeme Vám poradiť?

KONTAKTUJTE NÁS!