Showroom:

Grösslingová 58, 811 09 Bratislava

RATANOVÁ STOLIČKA KUBU

RATANOVÁ STOLIČKA KUBU | Dutchbone

Nezameniteľné ratanové sedenie do vašich domácností

Holandský výrobca Dutchbone poňal potrebu pohodlného a pekného sedenia ekologicky, preto sa rozhodol stoličku Kubu vyrobiť z ratanu, ktorého rýchlosť rastu je až neuveriteľných 40 metrov ročne. Jej unikátnosť a originalitu dosiahol zachovaním prirodzenej farby ratanu, ktorá vám sprostredkuje  kontakt s prírodou a navodí pocit voľnosti. Výrobca myslel aj na prípadné obavy svojich zákazníkov týkajúce sa nosnosti stoličky. Stavil na istotu, keď použitím hrubšieho ratanu zabezpečil jej robustnosť.Objavte aj vy krásu nadčasového prírodného materiálu a doprajte si pohodlie a nádych slobody vďaka stoličke, ktorej jednoduchosť a prirodzenosť ju robí takou jedinečnou.

ROZMERY

Š X H X V CM,

KG

MATERIÁLY

stolička z kubu ratanu, konštrukcia z ocele s práškovo nanesenou farbou, nožičky s plastovým zakončením, max. nosnosť 100 kg

AUTOR

DUTCHBONE

kľúčové vlastnosti

Dutchbone_Kubu-chair_roomfactory_Det1

prírodný kubu ratan

Dutchbone_Kubu-chair_roomfactory_Det3

precízne prevedenie

Dutchbone_Kubu-chair_roomfactory_Det4

subtílny oceľový rám

O výrobcovi

Dutchbone je značka orientovaná na globálne inšpirované interiéry. Výrobky s dušou, s podpisom. Produkty sú precízne zbierané na cestách celým svetom. Inšpirované farbami konkrétnej krajiny. Portfólio značky je kombináciou remesiel a priemyslu. Cenovo dostupné modely, ktorá sa stále vyvíjajú. Či už žijete v podkroví v New Yorku, v hausbóte v Amsterdame, alebo niekde v prírode, sme si istí, že Dutchbone má niečo vpráve pre Vás.

Môžeme Vám poradiť?

KONTAKTUJTE NÁS!