Showroom:

Grösslingová 58, 811 09 Bratislava

JEDÁLENSKÁ STOLIČKA JUJU

JEDÁLENSKÁ STOLIČKA JUJU | Dutchbone

Elegantná jedálenská stolička s kvalitným textilným poťahom

Kombinácia jednoduchej krásy a elegancie odetá v štýle inšpirovanom starými koloniálnymi časmi – taká je čalúnená jedálenská stolička Juju. Jej elegantné drevené nohy, jemná kvalitná tkanina a nápaditá vkusnosť robia z tejto kuchynskej stoličky nadčasový dizajnový kúsok. Vďaka vankúšu s odnímateľným poťahom je ľahko udržiavateľná a svojím klasickým dizajnom zapadne nielen do bežnej kuchyne, ale aj do moderného jedálenského priestoru, ktorému dodá decentnosť a spríjemní posedenie pri rodinnom stole.

vystavené v showroome

ROZMERY

Š57.7 X H49 X V89 CM,

7.35 KG

MATERIÁLY

100% polyesterová tkanina, kovový rám, penová výplň, drevené nohy v orechovej úprave, oddeliteľný vankúš na sedenie s odnímateľným poťahom

AUTOR

dutchbone

kľúčové vlastnosti

dutchbone_juju chair_roomfactory_Det4

vankúš s odnímateľným poťahom

dutchbone_juju chair_roomfactory_Det1

klasický dizajn

dutchbone_juju chair_roomfactory_Det2

elegantné farebné odtiene

dutchbone_juju chair_roomfactory_Det3

vysoký komfort sedenia

O výrobcovi

Dutchbone je značka orientovaná na globálne inšpirované interiéry. Výrobky s dušou, s podpisom. Produkty sú precízne zbierané na cestách celým svetom. Inšpirované farbami konkrétnej krajiny. Portfólio značky je kombináciou remesiel a priemyslu. Cenovo dostupné modely, ktorá sa stále vyvíjajú. Či už žijete v podkroví v New Yorku, v hausbóte v Amsterdame, alebo niekde v prírode, sme si istí, že Dutchbone má niečo vpráve pre Vás.

Môžeme Vám poradiť?

KONTAKTUJTE NÁS!