Showroom:

Grösslingová 58, 811 09 Bratislava

KANCELÁRSKA STOLIČKA FRANKY

KANCELÁRSKA STOLIČKA FRANKY | Dutchbone

Štýlová kancelárska stolička vo vintage vzhľade na oceľovej podnoži

Popis produktu pripravujeme.Stoličku Franky už možno poznáte ako barovú stoličku či pultovú stoličku do kuchyne. Preto jej výrobcovia z Dutchbone vytvorili príbuzného vhodného do kancelárie. Kancelársky Franky si zachoval nápaditý dizajn inšpirovaný bejzbalovou rukavicou, no prispôsobil sa vašim potrebám pre prácu. Vďaka praktickým kolieskam a nastaviteľnej výške môžete stoličku ľahko ovládať. Tento kúsok dokazuje, že kancelárske stoličky nemusia byť nudné. Zároveň si Franky ponechal to najlepšie: kvalitné prešívanie, vintage kožu aj pevnú oceľovú podnož. Otázkou už len zostáva, hodí sa vám do kancelárie skôr v hnedej, alebo v čiernej farbe?

ROZMERY

Š X H X V CM,

KG

MATERIÁLY

VINTAGE PU KOŽA, ŠKRUPINA Z PREGLEJKY S PU PENOU, HUSTOTA 35-40, 38.000 MARTINDALE CYKLOV, ČIERNA LAKOVANÁ OCEĽOVÁ OTOČNÁ PODNOŽ, VÝŠKOVO NASTAVITEĽNÁ, MAX. ZÁŤAŽ: 120 KG

AUTOR

DUTCHBONE

kľúčové vlastnosti

dutchbone_franky-office-chair_roomfactory_Det1

ozdobné prešívanie

dutchbone_franky-office-chair_roomfactory_Det2

otočná podnož

dutchbone_franky-office-chair_roomfactory_Det3

praktické kolieska

dutchbone_franky-office-chair_roomfactory_Det4

nastaviteľná výška

O výrobcovi

Dutchbone je značka orientovaná na globálne inšpirované interiéry. Výrobky s dušou, s podpisom. Produkty sú precízne zbierané na cestách celým svetom. Inšpirované farbami konkrétnej krajiny. Portfólio značky je kombináciou remesiel a priemyslu. Cenovo dostupné modely, ktorá sa stále vyvíjajú. Či už žijete v podkroví v New Yorku, v hausbóte v Amsterdame, alebo niekde v prírode, sme si istí, že Dutchbone má niečo vpráve pre Vás.

Môžeme Vám poradiť?

KONTAKTUJTE NÁS!