Showroom:

Grösslingová 58, 811 09 Bratislava

KRESLO TAMMY

KRESLO TAMMY | Dutchbone

Stolička v art deco dizajne a moderných materiáloch

Dizajnový interiér orientovaný na domáce pohodlie potrebuje Tammy. Čalúnené kreslo v štýle art deco. Jeho špecifikom je nadčasový vzor tartan alebo mäkký zamat s dekoratívnym prešívaním. Vďaka nim sa kreslo určené na čítanie premení na spoločníka pre chvíle nerušeného oddychu. Vintage náladu mu dodávajú lakované drevené nohy zakončené mosadznými oceľovými objímkami. Nechajte sa zlákať na posedenie, oddajte sa svojim myšlienkam a farbám navodzujúcim pozitívne vibrácie celého priestoru.

ROZMERY

Š X H X V CM,

KG

MATERIÁLY

100% polyesterové čalúnenie, odolnosť oteru 30.000 Martindale cyklov, stálosť farby 4-5, škrupina z preglejky, lakovaná drevená podnož s mosadzným ukončením, max. nosnosť 160 kg

AUTOR

DUTCHBONE

kľúčové vlastnosti

dutchbone_tammy-armchair_roomfactory_Det1

klasický tartan vzor

dutchbone_tammy-armchair_roomfactory_Det2

oblé tvary

dutchbone_tammy-armchair_roomfactory_Det3

mäkké zamatové čalúnenie

dutchbone_tammy-armchair_roomfactory_Det4

robustná podnož

O výrobcovi

Dutchbone je značka orientovaná na globálne inšpirované interiéry. Výrobky s dušou, s podpisom. Produkty sú precízne zbierané na cestách celým svetom. Inšpirované farbami konkrétnej krajiny. Portfólio značky je kombináciou remesiel a priemyslu. Cenovo dostupné modely, ktorá sa stále vyvíjajú. Či už žijete v podkroví v New Yorku, v hausbóte v Amsterdame, alebo niekde v prírode, sme si istí, že Dutchbone má niečo vpráve pre Vás.

Môžeme Vám poradiť?

KONTAKTUJTE NÁS!