Showroom:

Grösslingová 58, 811 09 Bratislava

STOLIČKA FLOKE VELVET

STOLIČKA FLOKE VELVET | WL-Living

Čalúnená jedálenská stolička v príjemnom zamate

Farebnosť a zamatové čalúnenie sedenia kombinované čiernym oceľovým rámom dodajú vášmu pohosteniu tú správnu atmosféru a zvýšia chuť do jedla. Zelené jedálenské stoličky v odtieni olivy alebo ružové odtiene s nádychom červeného vína či jemných ruží oživia aj všedný interiér a vdýchnu mu ten správny tok energie. Nadčasové čalúnené stoličky svojou atraktívnosťou a čistými líniami vo výrazných módnych farbách predbehnú aj stálice jedálenských interiérov. Vďaka svojej farebnej stálosti a ľahkej údržbe vám poskytnú pohodlné sedenie v bežný i slávnostný deň. Svojou univerzálnosťou vám navyše poslúžia nielen ako netradičná jedálenská stolička, ale aj ako stolička do kuchyne.

ROZMERY

Š X H X V CM,

KG

MATERIÁLY

100% polyesterový zamat, odolnosť 100.000 martindale cyklov, farebná stálosť 4-5, škrupina z borovicového dreva, výplň z polyesterovej peny, hustota peny sedadla: 32, operadla: 28, oceľový rám s práškovo nanesenou farbou, max. nosnosť 120 kg

AUTOR

WL-LIVING

kľúčové vlastnosti

white-label-living_floke-velvet-chair_roomfactory_det1

sýte farby

white-label-living_floke-velvet-chair_roomfactory_det2

subtílny rám

white-label-living_floke-velvet-chair_roomfactory_det3

zamatové čalúnenie

white-label-living_floke-velvet-chair_roomfactory_det4

elegantné línie

O výrobcovi

Produkty pod značkou WL-Living sú veľmi obľúbené vďaka filozofii kreatívneho dizajnu za dostupné ceny.
Dovážame ich z Holandska, takže v nich cítiť jemný nádych Škandinávie, avšak prezentujú prierez modelov z celého sveta. Vyznačujú sa kvalitnými a originálnymi materiálmi, pevnou konštrukciou a nadčasovým dizajnom.

Môžeme Vám poradiť?

KONTAKTUJTE NÁS!