Showroom:

Grösslingová 58, 811 09 Bratislava

STOLIČKA MELONIE

STOLIČKA MELONIE | Dutchbone

Klasický dizajn čalúnenej stoličky v modernom zamate

Máte radi retro? Čalúnená stolička Melonie vás vráti do 50. rokov minulého storočia.Klasický dizajn strihaného diamantového vzoru osvieženého moderným nádychom práškového oceľového rámu dopĺňa kovový štítok s logom výrobcu na zadnej strane operadla. Umožnite čalúnenej stoličke oživiť vašu kuchyňu či konferenčnú sálu. Doprajte si dizajn kombinovaný s komfortom a pustite do svojho priestoru príjemné spomienky na časy minulé.

ROZMERY

Š X H X V CM,

KG

MATERIÁLY

látka so zamatovým, jemným vzhľadom so strihaným diamantovým vzorom (39% viskóza, 31% bavlna, 30% akryl) 25.000 Martindale, farebná stálosť 4-5, škrupina z preglejky s PU-penou, hustota 40, Čierny oceľový rám s práškovo nanesenou farbou a plastovým ukončením nôh, kovový štítok s lazerom vyrezaným logom Dutchbone na zadnej strane operadla, Max. zaťaženie: 110 kg

AUTOR

Dutchbone

kľúčové vlastnosti

dutchbone_melonie chair_roomfactory_Det1

klasický dizajn z 50. rokov

dutchbone_melonie chair_roomfactory_Det2

jemná zamatová látka

dutchbone_melonie chair_roomfactory_Det3

logo dutchbone

dutchbone_melonie chair_roomfactory_Det5

subtílna konštrukcia

O výrobcovi

Dutchbone je značka orientovaná na globálne inšpirované interiéry. Výrobky s dušou, s podpisom. Produkty sú precízne zbierané na cestách celým svetom. Inšpirované farbami konkrétnej krajiny. Portfólio značky je kombináciou remesiel a priemyslu. Cenovo dostupné modely, ktorá sa stále vyvíjajú. Či už žijete v podkroví v New Yorku, v hausbóte v Amsterdame, alebo niekde v prírode, sme si istí, že Dutchbone má niečo vpráve pre Vás.

Môžeme Vám poradiť?

KONTAKTUJTE NÁS!