Showroom:

Grösslingová 58, 811 09 Bratislava

STOLIČKA MINI BAR

STOLIČKA MINI BAR | Dutchbone

Jedálenská verzia populárneho pohodlného kresla patrí medzi obľúbené otočné stoličky

Úspešné kreslo Bar Lounge má teraz mladšiu kópiu, stoličku Mini Bar. Pôvodná verzia tohto kresla sa ukázala byť veľkým hitom. Zákazníci sa dožadovali verzie s vyšším posedom, „jedálenská“ verzia stoličky sa stala logickým východiskom. Mini Bar sleduje retro dizajnovú líniu návratu do sedemdesiatych rokov – v modernom šate. Jej bohaté čalúnenie vám poskytne nezameniteľný pocit komfortu a rázom sa budete cítiť ako na príjemnej dovolenke v luxusnom hoteli. Elegantné stvárnenie minimalizované na základné kompozičné prvky mu dodávajú značnú dávku elegancie. Skombinujte Mini Bar a Bar Lounge a vytvorte si tak nezameniteľný interiér!

vystavené v showroome

ROZMERY

Š65 X H56 X V86 CM,

20 KG

MATERIÁLY

100% polyesterová tkanina,e Preglejková škrupina s PU penou, hustota 35, Otočný oceľový rám s práškovo nanesenou, čiernou farbou, Max. zaťaženie: 120 kg

AUTOR

dutchbone

kľúčové vlastnosti

dutchbone_mini bar_roomfactory_Det1

otočná podnož

dutchbone_mini bar_roomfactory_Det2

precízne prevedenie

dutchbone_mini bar_roomfactory_Det3

extrémne komfortná stolička

O výrobcovi

Dutchbone je značka orientovaná na globálne inšpirované interiéry. Výrobky s dušou, s podpisom. Produkty sú precízne zbierané na cestách celým svetom. Inšpirované farbami konkrétnej krajiny. Portfólio značky je kombináciou remesiel a priemyslu. Cenovo dostupné modely, ktorá sa stále vyvíjajú. Či už žijete v podkroví v New Yorku, v hausbóte v Amsterdame, alebo niekde v prírode, sme si istí, že Dutchbone má niečo vpráve pre Vás.

Môžeme Vám poradiť?

KONTAKTUJTE NÁS!