Showroom:

Grösslingová 58, 811 09 Bratislava

Nástenná lampa Loyd

Nástenná lampa Loyd | Dutchbone

Nástenné svietidlá s nádychom burlesque

Nástenná lampa Loyd má príjemný vzhľad v štýle art deco. Čierne zamatové tienidlo zdobené rozmarnými strapcami vytvára pri rozsvietení príjemné teplo a dodáva klasickému dizajnu moderný vzhľad kankánovej noci. Eleganciu lampy podčiarkuje čierny kovový rám s malým mosadzným detailom, ktorý vás vnesie na pódium burlesque a vy sa razom ocitnete v centre diania rušnej noci. Lampa Loyd sa tak stane šperkom vášho moderného interiéru, aby premenila aj celkom obyčajný večer na kúzelný zážitok.

ROZMERY

Š X H X V CM,

KG

MATERIÁLY

Textilné tienidlo so strapcami, zdroj: E27, max. 40 wattová bežná žiarovka,max. 23 watt úsporná žiarovka, max. 4 W LEDenergetická trieda: A ++ - Eželezné telo s práškovo nanesenou farbou,200 cm čierny kábel s vypínačom,

AUTOR

Dutchbone

kľúčové vlastnosti

dutchbone_loyd-wall-lamp_roomfactory_det1

v štýle art deco

dutchbone_loyd-wall-lamp_roomfactory_det2

čierny kovový rám

dutchbone_loyd-wall-lamp_roomfactory_det3

nenápadný vypínač

dutchbone_loyd-wall-lamp_roomfactory_det4

zamatové tienidlo so strapcami

O výrobcovi

Dutchbone je značka orientovaná na globálne inšpirované interiéry. Výrobky s dušou, s podpisom. Produkty sú precízne zbierané na cestách celým svetom. Inšpirované farbami konkrétnej krajiny. Portfólio značky je kombináciou remesiel a priemyslu. Cenovo dostupné modely, ktorá sa stále vyvíjajú. Či už žijete v podkroví v New Yorku, v hausbóte v Amsterdame, alebo niekde v prírode, sme si istí, že Dutchbone má niečo vpráve pre Vás.

Môžeme Vám poradiť?

KONTAKTUJTE NÁS!