Showroom:

Grösslingová 58, 811 09 Bratislava

NÁSTENNÁ LAMPA OLD SCHOOL

NÁSTENNÁ LAMPA OLD SCHOOL | Dutchbone

Štýlové retro nočné lampy na stenu v kombinácií čierneho kovu a mosadze

Inšpiráciou pre lampu Old School, sa stali nočné lampy z obdobia 20. rokov. Kombinácia mosadze a čierneho kovu funguje ako stroj času a dodáva lampe Old School jej výnimočný a moderný časový dotyk. Ďaľšou skvelou funkciou je možnosť nastavenia tienidla aj ramena v oboch smeroch, čo vám umožňuje osvetliť čokoľvek čo práve potrebujete.

ROZMERY

Š31 X H14 X V18 CM,

0.9 KG

MATERIÁLY

železné tienidlo s lesklou, práškovo nanesenou, čiernou farbou. vrch tienidla, rameno a liatinový držiak na stenu V mosadznej farbe. Nastaviteľné v smere a výške. zdroj: E14, max. 25 w žiarovka, max. 9 w úsporná žiarovka, energetická trieda: A ++ - E

AUTOR

dutchbone

kľúčové vlastnosti

dutchbone_old school wall lamp_roomfactory_Det1

nastaviteľné vo všetkých smeroch

dutchbone_old school wall lamp_roomfactory_Det2

lesklá práškovo nanesená farba

dutchbone_old school wall lamp_roomfactory_Det3

liatinový držiak

dutchbone_old school wall lamp_roomfactory_Det4

detaily v mosadznej farbe

O výrobcovi

Dutchbone je značka orientovaná na globálne inšpirované interiéry. Výrobky s dušou, s podpisom. Produkty sú precízne zbierané na cestách celým svetom. Inšpirované farbami konkrétnej krajiny. Portfólio značky je kombináciou remesiel a priemyslu. Cenovo dostupné modely, ktorá sa stále vyvíjajú. Či už žijete v podkroví v New Yorku, v hausbóte v Amsterdame, alebo niekde v prírode, sme si istí, že Dutchbone má niečo vpráve pre Vás.

Môžeme Vám poradiť?

KONTAKTUJTE NÁS!