Showroom:

Grösslingová 58, 811 09 Bratislava

NÁSTENNÁ LAMPA PATT

NÁSTENNÁ LAMPA PATT | Dutchbone

Elegantné a nastaviteľné nástenné svietidlá

Niekedy vaša interiérová stena potrebuje odvážne gestá. V tom prípade je nástenná lampa Patt tým, čo potrebujete! Táto elegantná a štýlová lampa strháva primerané množstvo pozornosti, no zároveň nikdy nepôsobí rušivo. Ak vám nevyhovuje jej momentálna poloha, veľmi jednoducho a rýchlo môžete pohybom tienidla či ramena jej smer svietenia upraviť. Neváhajte a oživte váš interiér s lampou Patt!

ROZMERY

Š35-70 X H19 X V13 CM,

0.85 KG

MATERIÁLY

tienidlo a telo s čiernou práškovo nanesenou farbou s mosadznými detailmi, Nastaviteľný v smere a výške, zdroj: E14, max. 25 w žiarovka, max. 9 w úsporná žiarovka, energetická trieda: A ++ - E

AUTOR

dutchbone

kľúčové vlastnosti

dutchbone_pat wall lamp_roomfactory_Det1

elegantné tienidlo

dutchbone_pat wall lamp_roomfactory_Det2

nastaviteľné vo všetkých smeroch

O výrobcovi

Dutchbone je značka orientovaná na globálne inšpirované interiéry. Výrobky s dušou, s podpisom. Produkty sú precízne zbierané na cestách celým svetom. Inšpirované farbami konkrétnej krajiny. Portfólio značky je kombináciou remesiel a priemyslu. Cenovo dostupné modely, ktorá sa stále vyvíjajú. Či už žijete v podkroví v New Yorku, v hausbóte v Amsterdame, alebo niekde v prírode, sme si istí, že Dutchbone má niečo vpráve pre Vás.

Môžeme Vám poradiť?

KONTAKTUJTE NÁS!