Showroom:

Grösslingová 58, 811 09 Bratislava

NÁSTENNÉ RUSTIKÁLNE SVIETIDLÁ BRODY

NÁSTENNÉ RUSTIKÁLNE SVIETIDLÁ BRODY | Dutchbone

Dizajnové svietidlá vo vintage štýle

Osvieťte si váš priestor netradične a nechajte vyniknúť industriálne pôsobiace nástenné svietidlo Brody, ktoré rado prevezme hlavnú úlohu tvorcu uvoľnenej atmosféry. Lampa do obývačky, ktorej svetlo vám odhalí svoju pravú tvár, navodí príjemnú náladu a zhypnotizuje váš pohľad. Útulné svetlo, ktoré táto dekoračná rustikálna lampa šíri vôkol seba, a vintage prevedenie interiérového svietidla umocnené jej farebnosťou, vytvárajú dokonalý harmonický pár. Vychutnajte si nevtieravú hru svetla a túto pohodu si preneste aj do vášho príbytku.

ROZMERY

Š X H X V CM,

KG

MATERIÁLY

železné tienidlo s 250 cm textilným káblom so spínačom zapínania, zdroj: E27, MAX. 40 WATT ŽIAROVKA, MAX. 18 WATT ÚSPORNÁ ŽIAROVKA, MAX. 13 WATT LED DIÓDA, ENERGETICKÁ TRIEDA: A ++ - E

AUTOR

DUTCHBONE

kľúčové vlastnosti

dutchbone_brody-wall-lamp_roomfactory_Det1

príjemné ambientné osvetlenie

dutchbone_brody-wall-lamp_roomfactory_Det3

na výber v dvoch farbách

dutchbone_brody-wall-lamp_roomfactory_Det4

vintage prevedenie

O výrobcovi

Dutchbone je značka orientovaná na globálne inšpirované interiéry. Výrobky s dušou, s podpisom. Produkty sú precízne zbierané na cestách celým svetom. Inšpirované farbami konkrétnej krajiny. Portfólio značky je kombináciou remesiel a priemyslu. Cenovo dostupné modely, ktorá sa stále vyvíjajú. Či už žijete v podkroví v New Yorku, v hausbóte v Amsterdame, alebo niekde v prírode, sme si istí, že Dutchbone má niečo vpráve pre Vás.

Môžeme Vám poradiť?

KONTAKTUJTE NÁS!