Showroom:

Grösslingová 58, 811 09 Bratislava

NÁSTENNÉ SVIETIDLO HECTOR

NÁSTENNÉ SVIETIDLO HECTOR | Dutchbone

Dizajnové svietidlo do obývačky aj kaviarne

Ak je odlišnosť a prémiový dizajn to, čo by nástenné svietidlo vo vašom interiéri malo charakterizovať, zoznámte sa s Hectorom.  Svetlo tejto dizajnovej lampy vnesie do priestoru globálne prvky s nádychom industriálu a svojím nekonvenčným prejavom odhalí dušu vášho domova či atmosféru reštaurácie.Vďaka polohovateľnosti svietidla prispôsobíte želaný dopad svetla a regulujete intimitu miestnosti. Mosadzné prvky umocňujú jeho ušľachtilý dojem a atraktívne matné farby pritiahnu pozornosť aj v stave nečinnosti. Záleží len na vás, či si vyberiete prevedenie v klasickej čiernej alebo elegantnej modro-zelenej farbe. Toto unikátne retro svietidlo vnesie do miestnosti nádych jedinečnosti a svojráznosti.

ROZMERY

Š X H X V CM,

KG

MATERIÁLY

naklápacie oceľové tienidlo, železné detaily v mosadznej úprave, kábel so spínačom zapínania/vypínania, zdroj: E27, MAX. 25 WATT ŽIAROVKA, MAX. 13 WATT ÚSPORNÁ ŽIAROVKA, MAX. 4 WATT LED DIÓDA, ENERGETICKÁ TRIEDA: A ++ - E

AUTOR

DUTCHBONE

kľúčové vlastnosti

dutchbone_hector-wall-lamp_roomfactory_Det1

polohovacie tienidlo

dutchbone_hector-wall-lamp_roomfactory_Det2

mosadzné detaily

dutchbone_hector-wall-lamp_roomfactory_Det3

nenápadný spínač

dutchbone_hector-wall-lamp_roomfactory_Det4

dve farebné prevedenia

O výrobcovi

Dutchbone je značka orientovaná na globálne inšpirované interiéry. Výrobky s dušou, s podpisom. Produkty sú precízne zbierané na cestách celým svetom. Inšpirované farbami konkrétnej krajiny. Portfólio značky je kombináciou remesiel a priemyslu. Cenovo dostupné modely, ktorá sa stále vyvíjajú. Či už žijete v podkroví v New Yorku, v hausbóte v Amsterdame, alebo niekde v prírode, sme si istí, že Dutchbone má niečo vpráve pre Vás.

Môžeme Vám poradiť?

KONTAKTUJTE NÁS!