Showroom:

Grösslingová 58, 811 09 Bratislava

STOJANOVÁ LAMPA CAGE

STOJANOVÁ LAMPA CAGE | WL-Living

Postavte toto robustné svietidlo do stredobodu osvetlenia

Štýlové osvetlenie miestnosti v priemyselnom vzhľade svieti zvnútra klietky svietidla Cage. Vďaka tejto dizajnovej lampe sa prenesiete do atmosféry umeleckého ateliéru, ktorej odraz si otočíte podľa vášho gusta. Železná klietka, ktorá je dominantným prvkom svietidla, je potiahnutá práškom a doplnená o mosadzné detaily. Tie z nej robia neodolateľný funkčný prvok, ktorý si obľúbite pri prvom rozsvietení. Štýlové osvetlenie vo vašom čitateľskom kútiku, uprostred obývačky, ale aj v ktoromkoľvek priestore vášho príbytku zmení večernú atmosféru, povzbudí vás a pomôže vám zabudnúť na prežité úskalia dňa.

ROZMERY

Š X H X V CM,

KG

MATERIÁLY

hliníkové tienidlo s práškovo nanesenou farbou, železné telo a klietka s mosadznými detailami, 320 cm textilný kábel s nášľapným spínačom, Zdroj: E27, max. 25 wattová obyčajná žiarovka,max. 13 watt úsporná žiarovka, max. 2 W LEDenergetická trieda: A ++ - E

AUTOR

WL-LIVING

kľúčové vlastnosti

white-label-living_cage-floor-lamp_roomfactory_det1

nášľapný spínač

white-label-living_cage-floor-lamp_roomfactory_det2

industriálny dizajn

white-label-living_cage-floor-lamp_roomfactory_det3

kovové subtílne telo

white-label-living_cage-floor-lamp_roomfactory_det4

mosadzné detaily

O výrobcovi

Produkty pod značkou WL-Living sú veľmi obľúbené vďaka filozofii kreatívneho dizajnu za dostupné ceny.
Dovážame ich z Holandska, takže v nich cítiť jemný nádych Škandinávie, avšak prezentujú prierez modelov z celého sveta. Vyznačujú sa kvalitnými a originálnymi materiálmi, pevnou konštrukciou a nadčasovým dizajnom.

Môžeme Vám poradiť?

KONTAKTUJTE NÁS!