Showroom:

Grösslingová 58, 811 09 Bratislava

STOJANOVÉ SVIETIDLO VOX

STOJANOVÉ SVIETIDLO VOX | Dutchbone

Dizajnová lampa do obývačky s páleným voskovým povrchom

Moderné svietidlá osvetľujú priestor, dolaďujú charakter miestnosti a menia jeho večernú i nočnú atmosféru. Dizajnové stojanové svietidlo Vox svojím sebavedomým, no zároveň nekomplikovaným vzhľadom pôsobí dojmom láskavého spoločníka počas pohodového večera.Jeho pálený voskový povrch môže pôsobiť dojmom neupravenosti. Bol to však zámer holandského výrobcu Dutchbone, ktorý z neho spravil neodolateľný unikátny kúsok. Navyše, kontrastná zlatá farba vnútri tienidla dodáva lampe nádych vznešenosti. Jej robustnosť zas umocňuje pevná trojnožka.Naklápacie tienidlo sa prispôsobí vašej aktuálnej nálade a keď sa za náročným dňom rozhodnete spraviť príjemnú bodku, pomôže vám elegantne ukrytý nášľapný spínač.

ROZMERY

Š X H X V CM,

KG

MATERIÁLY

železné svietidlo s práškovo nanesenou farbou a páleným voskovým povrchom, naklápacie tienidlo z vnútra natreté zlatou farbou, 400 cm kábel s nášlapným spínačom, zdroj: E27, MAX. 40 WATT ŽIAROVKA, MAX. 15 WATT ÚSPORNÁ ŽIAROVKA, MAX. 15 WATT LED DIÓDA, ENERGETICKÁ TRIEDA: A ++ - E

AUTOR

DUTCHBONE

kľúčové vlastnosti

dutchbone_vox-floor-lamp_roomfactory_Det1

pálený voskový povrch

dutchbone_vox-floor-lamp_roomfactory_Det2

kontrastná zlatá farba

dutchbone_vox-floor-lamp_roomfactory_Det3

naklápacie tienidlo

dutchbone_vox-floor-lamp_roomfactory_Det4

robustný vzhľad

O výrobcovi

Dutchbone je značka orientovaná na globálne inšpirované interiéry. Výrobky s dušou, s podpisom. Produkty sú precízne zbierané na cestách celým svetom. Inšpirované farbami konkrétnej krajiny. Portfólio značky je kombináciou remesiel a priemyslu. Cenovo dostupné modely, ktorá sa stále vyvíjajú. Či už žijete v podkroví v New Yorku, v hausbóte v Amsterdame, alebo niekde v prírode, sme si istí, že Dutchbone má niečo vpráve pre Vás.

Môžeme Vám poradiť?

KONTAKTUJTE NÁS!