Showroom:

Grösslingová 58, 811 09 Bratislava

STOLNÁ LAMPA BRASSER

STOLNÁ LAMPA BRASSER | Dutchbone

Mosadzné stolné svietidlo s elegantnou a subtílnou konštrukciou

Radi si vychutnávate pohodu, pri ktorej sa nenudíte? Pre milovníkov dizajnu a jedinečného štýlu pripravil tím tvorcov Dutchbone prekvapenie v podobe prémiového stolného svietidla Brasser. Svojím originálne riešeným podstavcom a nastaviteľným mosadzným tienidlom poskytuje priestor fantázii a kreativite a umožní vám osvetliť si svet vôkol seba podľa vlastných predstáv. Presvedčte sa sami, aké je ťažké odolať elegantným tenkým líniám tejto minimalistickej stolovej lampy.

ROZMERY

Š18 X H X V50 CM,

0.58 KG

MATERIÁLY

subtílne telo a sklápacie mosadzné tienidlo, 180 cm Čierny PVC kábel s vypínaním, zdroj: E14, max. 25 w žiarovky, max. 9 w úsporná žiarovka, energetická trieda: A ++ - E

AUTOR

dutchbone

kľúčové vlastnosti

dutchbone_brasser table lamp_zuiver_Det1

subtílna podstava

dutchbone_brasser table lamp_zuiver_Det2

minimalistický, kónický tvar

dutchbone_brasser table lamp_zuiver_Det3

mosadzné tienidlo

O výrobcovi

Dutchbone je značka orientovaná na globálne inšpirované interiéry. Výrobky s dušou, s podpisom. Produkty sú precízne zbierané na cestách celým svetom. Inšpirované farbami konkrétnej krajiny. Portfólio značky je kombináciou remesiel a priemyslu. Cenovo dostupné modely, ktorá sa stále vyvíjajú. Či už žijete v podkroví v New Yorku, v hausbóte v Amsterdame, alebo niekde v prírode, sme si istí, že Dutchbone má niečo vpráve pre Vás.

Môžeme Vám poradiť?

KONTAKTUJTE NÁS!