Showroom:

Grösslingová 58, 811 09 Bratislava

STOLNÁ LAMPA CAGE

STOLNÁ LAMPA CAGE | WL-Living

Harmónia a elegancia odetá do priemyselného dizajnu

Súbor lámp s nádychom priemyselného dizajnu harmonicky dopĺňa aj stolná lampa Cage. Typickú klietku, na ktorú sme pri tejto sérii zvyknutí, dolaďuje hra mosadzných detailov na odtieňoch bieleho a čierneho drôtu. Prémiové remeselné opracovanie a veľkolepý retro štýl svietidla rozžiari nejednu obývačku či architektonicky zaujímavý interiér. Osvetlí aj pracovný stôl, dokonca vynikne i v kancelárii plnej pracovných povinností. Nemusíte sa zdráhať umiestniť lampu na podlahu a nasmerovať jej žiarivku na váš obľúbený obraz či nástennú maľbu. Stačí jediný pohľad na stolnú lampu Cage, aby vaša kreativita a tok produktívnych myšlienok dostali zelenú a vy ju už viac nepustíte z rúk.

ROZMERY

Š X H X V CM,

KG

MATERIÁLY

hliníkové tienidlo s práškovo nanesenou farbou, železné telo a klietka s mosadznými detailami, 220 cm textilný kábel so spínačom, Zdroj: E27, max. 25 wattová obyčajná žiarovka,max. 13 watt úsporná žiarovka, max. 2 W LEDenergetická trieda: A ++ - E

AUTOR

WL-LIVING

kľúčové vlastnosti

white-label-living_cage-table-lamp_roomfactory_det1

industriálny dizajn

white-label-living_cage-table-lamp_roomfactory_det2

mosadzné detaily

white-label-living_cage-table-lamp_roomfactory_det3

retro štýl

white-label-living_cage-table-lamp_roomfactory_det4

stolné prevedenie

O výrobcovi

Produkty pod značkou WL-Living sú veľmi obľúbené vďaka filozofii kreatívneho dizajnu za dostupné ceny.
Dovážame ich z Holandska, takže v nich cítiť jemný nádych Škandinávie, avšak prezentujú prierez modelov z celého sveta. Vyznačujú sa kvalitnými a originálnymi materiálmi, pevnou konštrukciou a nadčasovým dizajnom.

Môžeme Vám poradiť?

KONTAKTUJTE NÁS!