Showroom:

Grösslingová 58, 811 09 Bratislava

STOLNÉ SVIETIDLO JULIUS

STOLNÉ SVIETIDLO JULIUS | Dutchbone

Naklápacie svietidlo v originálnom dizajne

Stolné svietidlo Julius vás osloví už pri prvom stretnutí. Jeho minimalistický, elegantný dizajn a zvodná kombinácia čierneho tienidla s mosadzným podstavcom robia z moderného svietidla nadčasový prvok vyzdvihujúci interiér.Stolná lampa Julius vytvára akýsi obrátený pohľad „dole hlavou“, keďže svetlo žiarovky v podstavci osvetľuje prispôsobiteľné tienidlo, čím dotvára unikátnu atmosféru a kontrast miestnosti. Netradičné, no precízne spracovanie a originalita navyše zanechajú v priestore svoj autentický rukopis.

ROZMERY

Š X H X V CM,

KG

MATERIÁLY

naklápacie oceľové tienidlo, železné detaily a podstava v mosadznej úprave, 250 cm kábel so spínačom zapínania/vypínania, zdroj: E27, MAX. 25 WATT ŽIAROVKA, MAX. 13 WATT ÚSPORNÁ ŽIAROVKA, MAX. 2 WATT LED DIÓDA, ENERGETICKÁ TRIEDA: A ++ - E

AUTOR

DUTCHBONE

kľúčové vlastnosti

dutchbone_julius-desk-lamp_roomfactory_Det1

elegantný dizajn

dutchbone_julius-desk-lamp_roomfactory_Det4

subtílne tienidlo

dutchbone_julius-desk-lamp_roomfactory_Det3

naklápacie tienidlo

dutchbone_julius-desk-lamp_roomfactory_Det4

mosadzné detaily

O výrobcovi

Dutchbone je značka orientovaná na globálne inšpirované interiéry. Výrobky s dušou, s podpisom. Produkty sú precízne zbierané na cestách celým svetom. Inšpirované farbami konkrétnej krajiny. Portfólio značky je kombináciou remesiel a priemyslu. Cenovo dostupné modely, ktorá sa stále vyvíjajú. Či už žijete v podkroví v New Yorku, v hausbóte v Amsterdame, alebo niekde v prírode, sme si istí, že Dutchbone má niečo vpráve pre Vás.

Môžeme Vám poradiť?

KONTAKTUJTE NÁS!