Showroom:

Grösslingová 58, 811 09 Bratislava

STOLNÉ SVIETIDLO LIAM

STOLNÉ SVIETIDLO LIAM | Dutchbone

Elegantná lampa na stôl do pracovne i obývačky

Štipka retra, klasiky a veľa dizajnu – taká je led stolová lampa Liam. Jej sklápacie oceľové tienidlo osvetlí a zviditeľní to, čo práve potrebujete vidieť a ukáže vám riešenie, ktoré pri svojej práci hľadáte. Jej atraktívna modro-zelená farba nabudí vašu kreativitu a elegantná čierna zas doplní správnu formuláciu slov. Dovoľte, aby sa toto dizajnové svietidlo na pracovnom stole či nočnom stolíku stalo aktívnym partnerom pre tvorivé myšlienky a relax a vdýchlo  vášmu interiéru nový rozmer.

ROZMERY

Š X H X V CM,

KG

MATERIÁLY

sklápacie oceľové tienidlo s práškovo nanesenou farbou, podstava z hliníka, 160 cm kábel s vypínačom, zdroj: E27, MAX. 25 WATT ŽIAROVKA, MAX. 13 WATT ÚSPORNÁ ŽIAROVKA, MAX. 2 WATT LED DIÓDA, ENERGETICKÁ TRIEDA: A ++ - E

AUTOR

DUTCHBONE

kľúčové vlastnosti

dutchbone_liam-desk-lamp_roomfactory_Det1

naklápacie tienidlo

dutchbone_liam-desk-lamp_roomfactory_Det2

moderná modro-zelená farba

dutchbone_liam-desk-lamp_roomfactory_Det3

hliníková podstava

dutchbone_liam-desk-lamp_roomfactory_Det4

klasický dizajn

O výrobcovi

Dutchbone je značka orientovaná na globálne inšpirované interiéry. Výrobky s dušou, s podpisom. Produkty sú precízne zbierané na cestách celým svetom. Inšpirované farbami konkrétnej krajiny. Portfólio značky je kombináciou remesiel a priemyslu. Cenovo dostupné modely, ktorá sa stále vyvíjajú. Či už žijete v podkroví v New Yorku, v hausbóte v Amsterdame, alebo niekde v prírode, sme si istí, že Dutchbone má niečo vpráve pre Vás.

Môžeme Vám poradiť?

KONTAKTUJTE NÁS!