Showroom:

Grösslingová 58, 811 09 Bratislava

STOLNÉ SVIETIDLO LUB

STOLNÉ SVIETIDLO LUB | Zuiver

Moderná stolná lampa s dotykovým vypínačom

Matné železné telo s nastaviteľným ramenom, chrómované železné tienidlo a dotykový vypínač zaujmú svoje vyhradené miesto aj na vašom pracovnom stole či komode. Moderná stolová lampa Lub osvetlí každý dokument, ktorý si budete chcieť preštudovať, ako aj výnimočné dekorácie, ktoré sa dostanú do jeho zorného poľa. Jednoduchý dizajn tohto interiérového svietidla podčiarkuje jeho čistotu a eleganciu, vďaka ktorým sa rýchlo adaptuje na priestor, v ktorom dostane príležitosť predviesť sa. Jeho vstavané LED svetlo ponúka tri režimy osvetlenia, pomocou ktorých budete môcť regulovať úroveň intimity a pohodlia.

ROZMERY

Š X H X V CM,

KG

MATERIÁLY

lakované železné telo s výškovo nastaviteľným ramenom, čierne chrómované železné tienidlo, Dotykový vypínač, 3 režimy osvetlenia, Vstavané LED svetlo (5W), 3000 kelvinov, Energetická trieda: A++

AUTOR

ZUIVER

kľúčové vlastnosti

zuiver_lub-desk-lamp_roomfactory_Det1

železné telo

zuiver_lub-desk-lamp_roomfactory_Det2

nastaviteľné rameno

zuiver_lub-desk-lamp_roomfactory_Det3

3 režimy osvetlenia

zuiver_lub-desk-lamp_roomfactory_Det4

dotykový vypínač

O výrobcovi

Zuiver je populárna holandská značka s množstvom hodnotného dizajnového nábytku za príjemné ceny.
Všetky výrobky sú starostlivo vyberané a navrhované projektovým tímom Zuiver a to vždy aktuálne s najnovšími trendmi. Vyrábané sú zo širokej škály kvalitných materiálov od masívneho dreva, cez betón a meď až po farebné textílie.
V sviežom dizajne, výbornom remeselnom spracovaní a s jedinečným holandským štýlom.

Môžeme Vám poradiť?

KONTAKTUJTE NÁS!