Showroom:

Grösslingová 58, 811 09 Bratislava

STOLNÉ SVIETIDLO VOX

STOLNÉ SVIETIDLO VOX | Dutchbone

Ikonická stolná lampa s unikátnym upevnením

Nekonvenčnosť a rúcanie mýtov je charakteristické pre stolnú lampu Vox. Tá svojím jednoduchým, no zároveň unikátnym upevnením na stôl pomocou svoriek zdvihla latku náročnosti, aby tak uspokojila zmysel pre nadčasovosť a originalitu náročného klienta. Svojou robustnosťou vnáša do priestoru priemyselný vzhľad, ktorý zjemňuje naklápacie tienidlo s kontrastným zlatým interiérom. Stolná lampa vyniká originálnou povrchovou úpravou, keďže je ošetrená páleným voskom.Nech už sa rozhodnete pre osvetlenie nočného stolíka alebo útulného kúta v obývačke, variabilné umiestnenie prémiovej stolnej lampy Vox vytvorí v miestnosti nádych jedinečnosti a unikátnosti.

ROZMERY

Š X H X V CM,

KG

MATERIÁLY

železné svietidlo s práškovo nanesenou farbou a páleným voskovým povrchom, naklápacie tienidlo z vnútra natreté zlatou farbou, 250 cm kábel so spínačom zapínania, zdroj: E27, MAX. 40 WATT ŽIAROVKA, MAX. 15 WATT ÚSPORNÁ ŽIAROVKA, MAX. 15 WATT LED DIÓDA, ENERGETICKÁ TRIEDA: A ++ - E

AUTOR

DUTCHBONE

kľúčové vlastnosti

dutchbone_vox-table-lamp_roomfactory_Det1

robustný dizajn

dutchbone_vox-table-lamp_roomfactory_Det2

jednoduché pripevnenie na stôl

dutchbone_vox-table-lamp_roomfactory_Det3

naklápacie tienidlo

dutchbone_vox-table-lamp_roomfactory_Det4

kontrastná zlatá farba

O výrobcovi

Dutchbone je značka orientovaná na globálne inšpirované interiéry. Výrobky s dušou, s podpisom. Produkty sú precízne zbierané na cestách celým svetom. Inšpirované farbami konkrétnej krajiny. Portfólio značky je kombináciou remesiel a priemyslu. Cenovo dostupné modely, ktorá sa stále vyvíjajú. Či už žijete v podkroví v New Yorku, v hausbóte v Amsterdame, alebo niekde v prírode, sme si istí, že Dutchbone má niečo vpráve pre Vás.

Môžeme Vám poradiť?

KONTAKTUJTE NÁS!