Showroom:

Grösslingová 58, 811 09 Bratislava

STOLNÉ SVIETIDLO LILY

STOLNÉ SVIETIDLO LILY | Dutchbone

Elegantná mosadzná lampa v starožitnom štýle

Chcete si spríjemniť pracovné prostredie či váš obľúbený čitateľský kút? Stolné svietidlo Lily dodáva starožitný šmrnc v elegantnom štýle akémukoľvek priestoru. Vďaka solídnemu mosadznému telu s dôrazom na najmenšie detaily je toto svietidlo naozaj výnimočné. Retro industriálny štýl v kombinácií s mosadzným ramenom, umožňujúcim polohovateľnosť vo všetkých smeroch a elegantné čierne tienidlo, to je Lily!

ROZMERY

Š X H X V CM,

KG

MATERIÁLY

železné tienidlo s čiernou, práškovo nanesenou farbou, železné telo a hliníková podstava s mosadznou farbou, Nastaviteľné vo všetkých smeroch, 250 cm čierny textilný kábel so spínačom, Zdroj: E27, max. 25 watt žiarovka, max. 13 watt úsporná žiarovka, max. 2 watt LED dióda, energetická trieda: A ++ - E

AUTOR

Dutchbone

kľúčové vlastnosti

dutchbone_lily_desk lamp_roomfactory_Det1

mosadzné telo

dutchbone_lily_desk lamp_roomfactory_Det2

matné čierne tienidlo

dutchbone_lily_desk lamp_roomfactory_Det3

nastaviteľné vo všetkých smeroch

dutchbone_lily_desk lamp_roomfactory_Det5

detail natáčacej páky

O výrobcovi

Dutchbone je značka orientovaná na globálne inšpirované interiéry. Výrobky s dušou, s podpisom. Produkty sú precízne zbierané na cestách celým svetom. Inšpirované farbami konkrétnej krajiny. Portfólio značky je kombináciou remesiel a priemyslu. Cenovo dostupné modely, ktorá sa stále vyvíjajú. Či už žijete v podkroví v New Yorku, v hausbóte v Amsterdame, alebo niekde v prírode, sme si istí, že Dutchbone má niečo vpráve pre Vás.

Môžeme Vám poradiť?

KONTAKTUJTE NÁS!