Showroom:

Grösslingová 58, 811 09 Bratislava

STOLNÉ SVIETIDLO LOUIS

STOLNÉ SVIETIDLO LOUIS | Dutchbone

Elegantné stolné svietidlo z prírodných materiálov

Počas cestovania sa dizajnéri z Dutchbone často stretávajú s materiálmi, ktoré sú jednoducho pekné tak, ako sú. Prírodné materiály, pri ktorých ťažko odolávať dotyku pri pohľade na ne. Pozrite sa na príťažlivý kus pravého dreva Sheesham (Palisander), v kombinácií so subtílnym mosadzným rámom. Štýlový doplnok počas dňa, ambientné osvetlenie večer!

ROZMERY

Š18 X H33 X V35 CM,

3.34 KG

MATERIÁLY

18 mm masívny kruh z mangovníkového dreva alebo zeleného mramoru (Ø 30 cm) železný rám s práškovo nanesenou mosadznou farbou vo vintage úprave, 250 cm čierny textilný kábel s vypínačom, zdroj: E27, max. 25 w žiarovka, 13 w úsporná žiarovka, 15 w LED, energetická trieda: A ++ - E

AUTOR

dutchbone

kľúčové vlastnosti

dutchbone_louis table lamp_roomfactory_Det2

subtílny, mosadzný rám

dutchbone_louis table lamp_roomfactory_Det4

prírodné palisandrové drevo

dutchbone_louis table lamp_roomfactory_Det1

elegantné, atmosferické svietidlo

O výrobcovi

Dutchbone je značka orientovaná na globálne inšpirované interiéry. Výrobky s dušou, s podpisom. Produkty sú precízne zbierané na cestách celým svetom. Inšpirované farbami konkrétnej krajiny. Portfólio značky je kombináciou remesiel a priemyslu. Cenovo dostupné modely, ktorá sa stále vyvíjajú. Či už žijete v podkroví v New Yorku, v hausbóte v Amsterdame, alebo niekde v prírode, sme si istí, že Dutchbone má niečo vpráve pre Vás.

Môžeme Vám poradiť?

KONTAKTUJTE NÁS!