Showroom:

Grösslingová 58, 811 09 Bratislava

STROPNÉ SVIETIDLO SCOPE-2

STROPNÉ SVIETIDLO SCOPE-2 | Dutchbone

Elegantné bodové svietidlá vo vintage dizajne

Môžete ich umiestniť kamkoľvek, vo vertikálnom či horizontálnom smere, také jednoduché je zariaďovanie interiéru s minimalistickými polohovateľnými svietidlami Scope! Scope prichádza so zabudovanými LED žiarovkami, takže sa nemusíte trápiť s trvácnosťou či výberom žiaroviek, jednoducho si nastavíte intenzitu svietenia. Môžete si vybrať z prevedení s jedným alebo dvoma svietidlami. Elegantné a praktické, v prevedení s vintage hrdzavým vzhľadom, medenom prevedení, či v minimalistickej čiernej, to je Scope!

ROZMERY

Š X H X V CM,

KG

MATERIÁLY

oceľové tienidlo, Čierny textilný kábel, Tvrdené sklo so vzorom plástu, Nastaviteľné vo všetkých smeroch, Zdroj: GU 10 LED (je súčasťou balenia), 3000 Kelvin, 320 Lumen, energetická trieda: A + - A, Upozornenie: pre toto svietidlo sú vhodné len určité stmievače "prednej hrany" lampy. Odporúčame a testovali sme nasledujúce typy: Niko 310-01900, Niko 310-0280, Jung 100-494-70S, Peha 00-260623, Tronix 215-131, Eltako EUD61NPN-UC.

AUTOR

Dutchbone

kľúčové vlastnosti

dutchbone_scope spot light2_roomfactory_Det3

stmievateľné svetlo

dutchbone_scope spot light2_roomfactory_Det1

nastaviteľné vo všetkým smeroch

dutchbone_scope spot light2_roomfactory_Det3

vzor plástu na skle

dutchbone_scope spot light2_roomfactory_Det2

industriálne prevedenie s hrdzavým vzhľadom

dutchbone_scope spot light2_roomfactory_Det4

O výrobcovi

Dutchbone je značka orientovaná na globálne inšpirované interiéry. Výrobky s dušou, s podpisom. Produkty sú precízne zbierané na cestách celým svetom. Inšpirované farbami konkrétnej krajiny. Portfólio značky je kombináciou remesiel a priemyslu. Cenovo dostupné modely, ktorá sa stále vyvíjajú. Či už žijete v podkroví v New Yorku, v hausbóte v Amsterdame, alebo niekde v prírode, sme si istí, že Dutchbone má niečo vpráve pre Vás.

Môžeme Vám poradiť?

KONTAKTUJTE NÁS!