Showroom:

Grösslingová 58, 811 09 Bratislava

SVIETIDLO ARABICA

SVIETIDLO ARABICA | Dutchbone

Štýlová stojanová lampa s tienidlom z tkanej papierovej dyhy

Dizajnéri z Dutchbone sú často fascinovaní konkrétnym prvkom v dizajne, že sa ho rozhodnú použiť znovu. Je vám tá trojnožka povedomá? Po navrhnutí príručného stolíku Arabica pretrvávala potreba použiť tieto nohy vo forme stojanovej lampy. V kombinácií s tienidlom vyrobeným z tkanej papierovej dyhy sa táto lampa stáva naozaj jedinečnou a vytvára príjemné ambientné osvetlenie.  Neváhajte a oživte váš interiér štýlovou lampou Arabica!

ROZMERY

Š50 X H X V154 CM,

4 KG

MATERIÁLY

tienidlo tkané z papierovej dýhy, Masívne bukové nohy vo farbe orechu, 215 cm Čierny PVC kábel s nášľapným vypínačom, zdroj: E27, max. 32 W úsporná žiarovka, energetická trieda: A ++ - E

AUTOR

dutchbone

kľúčové vlastnosti

dutchbone_arabica floor lamp_roomfactory_Det1

netradičné tienidlo

dutchbone_arabica floor lamp_roomfactory_Det2

masívne bukové nohy

dutchbone_arabica floor lamp_roomfactory_Det3

krásna orechová farba

dutchbone_arabica floor lamp_roomfactory_Det4

nášlapný vypínač

O výrobcovi

Dutchbone je značka orientovaná na globálne inšpirované interiéry. Výrobky s dušou, s podpisom. Produkty sú precízne zbierané na cestách celým svetom. Inšpirované farbami konkrétnej krajiny. Portfólio značky je kombináciou remesiel a priemyslu. Cenovo dostupné modely, ktorá sa stále vyvíjajú. Či už žijete v podkroví v New Yorku, v hausbóte v Amsterdame, alebo niekde v prírode, sme si istí, že Dutchbone má niečo vpráve pre Vás.

Môžeme Vám poradiť?

KONTAKTUJTE NÁS!