Showroom:

Grösslingová 58, 811 09 Bratislava

SVIETIDLO MEMPHIS

SVIETIDLO MEMPHIS | Dutchbone

Stojanové svietidlo v mramorovo ratanovej kombinácií

Dizajnéri Dutchbone sa pri navrhovaní tohto svietidla inšpirovali štýlom mesta Memphis z 80. rokov. Svojim robustným tvarom a materiálovou kombináciou pôsobí tento štýl stále atraktívne. Memphis kombinuje to najlepšie z dvoch svetov, materiály z 80. rokov a súčasné farby. Toto svietidlo pozostáva z masívnej mramorovej nohy a pleteného tienidla z ratanovej dyhy.

ROZMERY

Š50 X H X V148 CM,

8.8 KG

MATERIÁLY

tienidlo pletené z rattanovej dýhy so suchým zipsom, Železné telo s orechovou dýhou, Ø 6,1 cm a mramorovým zakončením, Železná podstava, 183 cm Čierny PVC kábel s nášľapným vypínačom,zdroj: E27, max. 32 w úsporná žiarovka, energetická trieda: A ++ - E

AUTOR

dutchbone

kľúčové vlastnosti

dutchbone_memphis florr lamp_roomfactory_Det3

tienidlo pletené z rattanovej dýhy

dutchbone_memphis florr lamp_roomfactory_Det2

detail z pravého mramoru

dutchbone_memphis florr lamp_roomfactory_Det1

orechová dýha

O výrobcovi

Dutchbone je značka orientovaná na globálne inšpirované interiéry. Výrobky s dušou, s podpisom. Produkty sú precízne zbierané na cestách celým svetom. Inšpirované farbami konkrétnej krajiny. Portfólio značky je kombináciou remesiel a priemyslu. Cenovo dostupné modely, ktorá sa stále vyvíjajú. Či už žijete v podkroví v New Yorku, v hausbóte v Amsterdame, alebo niekde v prírode, sme si istí, že Dutchbone má niečo vpráve pre Vás.

Môžeme Vám poradiť?

KONTAKTUJTE NÁS!