Showroom:

Grösslingová 58, 811 09 Bratislava

SVIETIDLO PATT

SVIETIDLO PATT | Dutchbone

Elegantné a štýlové stojanové svietidlo z čierneho železa a mosadze

Stojanové svietidlo Patt je plné rozporov. Je štíhle, no zároveň robustné. Retro, aj moderné. Má tri nohy, ale nieje to klasická trojnožka. Toto svietidlo prináša svojmu používateľovi široké možnosti prispôsobenia. Preklápaním, posúvaním a premiestnením rámu a tienidla Patt prináša svetlo presne tam, kde ho potrebujete. Konštrukcia je vyrobená z čierneho železa a matnej mosadze, čo robí svietidlo Patt „Très Chic“.

ROZMERY

Š54 X H19 X V95-170 CM,

2.8 KG

MATERIÁLY

tienidlo a telo s čiernou práškovo nanesenou farbou s mosadznými detailmi, Nastaviteľný v smere a výške, 183 cm Čierny PVC kábel s nášľapným vypínačom, zdroj: E14, max. 25 w žiarovka, max. 9 w úsporná žiarovka, energetická trieda: A ++ - E

AUTOR

dutchbone

kľúčové vlastnosti

dutchbone_pat floor lamp_roomfactory_Det1

elegantný a subtílny vzhľad

dutchbone_pat floor lamp_roomfactory_Det2

nastaviteľné vo všetkých smeroch

dutchbone_pat floor lamp_roomfactory_Det3

mosadzné detaily

O výrobcovi

Dutchbone je značka orientovaná na globálne inšpirované interiéry. Výrobky s dušou, s podpisom. Produkty sú precízne zbierané na cestách celým svetom. Inšpirované farbami konkrétnej krajiny. Portfólio značky je kombináciou remesiel a priemyslu. Cenovo dostupné modely, ktorá sa stále vyvíjajú. Či už žijete v podkroví v New Yorku, v hausbóte v Amsterdame, alebo niekde v prírode, sme si istí, že Dutchbone má niečo vpráve pre Vás.

Môžeme Vám poradiť?

KONTAKTUJTE NÁS!