Showroom:

Grösslingová 58, 811 09 Bratislava

SVIETIDLO RIF

SVIETIDLO RIF | Dutchbone

Elegantná stojanová lampa s trojnožkou v klasickom dizajne

Rif je klasická a štýlová stojanová lampa s trojnožkou. Toto svietidlo je skvelou kombináciou prepracovaných detailov a ideálnych proporcií. Svetlé textilné tienidlo, stojí na troch robustných nohách z kaučukového dreva. Dizajnéri prezieravo umiestnili elektrický kábel do jednej z troch nôh, čím ostal čistý dizajn svietidla Rif neporušený. Farba a materiál tienidla zjemňuje svetlo v správnom pomere pre vytvorenie útulnej domáckej atmosféry a dostatočného osvetlenia.

ROZMERY

Š50 X H X V154 CM,

4.5 KG

MATERIÁLY

Kónické bavlnené tienidlo na pevnej trojnožke z kaučukového dreva vo farbe orechu, 196 cm Čierny PVC kábel s nášľapným vypínaním, zdroj: E27, max. 32 W CFL

AUTOR

dutchbone

kľúčové vlastnosti

dutchbone_rifi floorlamp_roomfactory_Det1

masívna trojnožka

dutchbone_rifi floorlamp_roomfactory_Det2

nášľapný vypínač

dutchbone_rifi floorlamp_roomfactory_Det3

kontrastné svetlé tienidlo a orechové drevo

O výrobcovi

Dutchbone je značka orientovaná na globálne inšpirované interiéry. Výrobky s dušou, s podpisom. Produkty sú precízne zbierané na cestách celým svetom. Inšpirované farbami konkrétnej krajiny. Portfólio značky je kombináciou remesiel a priemyslu. Cenovo dostupné modely, ktorá sa stále vyvíjajú. Či už žijete v podkroví v New Yorku, v hausbóte v Amsterdame, alebo niekde v prírode, sme si istí, že Dutchbone má niečo vpráve pre Vás.

Môžeme Vám poradiť?

KONTAKTUJTE NÁS!