Showroom:

Grösslingová 58, 811 09 Bratislava

ZÁVESNÁ LAMPA KUBU

ZÁVESNÁ LAMPA KUBU | Dutchbone

Štýlová ratanová lampa zo série Kubu

Krása ratanu nieje len v jeho prirodzenej farbe, pocite a výzore, ale aj v jeho vlastnostiach. Napríklad, ratan rastie v divokých močiarnych oblastiach neuveriteľnou rýchlosťou až 40 metrov ročne. V Dutchbone ho nechávajú bez náterov a prídavných látok, teda v jeho najekologickejšej podobe. Zvolili si prácu s hrubším ratanom ktorý dodáva lampe Kubu ešte viac štýlu. Hovorí sa, že jednoduchosť vonkajšieho vzhľadu, je symbolom hĺbky myslenia, čoho je Kubu dôkazom. Vyrobená z ohýbaného ratanu vyzerá jednoducho, no zároveň vytvára zaujímavé plynutie svetla a tieňov po celej miestnosti. Predstavte si osvetlenie z viacero lámp Kubu vedľa seba a v rôznych výškach!

ROZMERY

Š45 X H X V200 CM,

2.76 KG

MATERIÁLY

Tienidlo z pravého kubu rattanu, železná konštrukcia vo vnútri, krytka z nehrdzavejúcej ocele, 9,5 x 2 cm (Ø x V) Čierny pvc kábel, výškovo nastaviteľný, zdroj: E27, max. 13 W CFL

AUTOR

dutchbone

kľúčové vlastnosti

dutchbone_kubu_roomfactory_Det2

pravý kubu rattan

dutchbone_kubu_roomfactory_Det1

krytka z nehrdzavejúcej ocele

dutchbone_kubu_roomfactory_Det3

tienidlo z prírodného materiálu

O výrobcovi

Dutchbone je značka orientovaná na globálne inšpirované interiéry. Výrobky s dušou, s podpisom. Produkty sú precízne zbierané na cestách celým svetom. Inšpirované farbami konkrétnej krajiny. Portfólio značky je kombináciou remesiel a priemyslu. Cenovo dostupné modely, ktorá sa stále vyvíjajú. Či už žijete v podkroví v New Yorku, v hausbóte v Amsterdame, alebo niekde v prírode, sme si istí, že Dutchbone má niečo vpráve pre Vás.

Môžeme Vám poradiť?

KONTAKTUJTE NÁS!