Showroom:

Grösslingová 58, 811 09 Bratislava

ZÁVESNÁ LAMPA TROOPER

ZÁVESNÁ LAMPA TROOPER | Dutchbone

Atraktívna ručne vyrábaná závesná lampa

Množstvo ručne vyrobených lakovaných kovových dosiek sa spojilo do unikátneho dizajnu visiaceho svietidla Trooper. Svetlo zo žiarivky preniká cez štruktúrované tienidlo vždy iným spôsobom, aby tak vytvorilo rozmanité tóny inšpirujúce ku kreatívnym myšlienkam. Veľkoleposť ukrytá v lesku modernej lampy pripomína, prečo sa vaše večery majú stať prestávkou od denného zhonu, aby ste sa mohli kochať v odhaľovaní detailov, ktoré vám svetlo lampy osvieti. Vneste do vašej obývačky trochu retra v nadčasovom závesnom svietidle a preneste sa do sna s neopísateľnými svetelnými efektmi.

ROZMERY

Š X H X V CM,

KG

MATERIÁLY

ručne vyrábané lakované železné tienidlo, 134 cm PVC kábel, nastaviteľná výška, Zdroj: E27, max. 60 watt žiarovka, max. 13 watt úsporná žiarovka, max. 6 watt LED žiarovka, energetická trieda: A++ - E

AUTOR

DUTCHBONE

kľúčové vlastnosti

dutchbone_trooper-pendant-lamp_roomfactory_Det1

ručná výroba

dutchbone_trooper-pendant-lamp_roomfactory_Det2

stovky drobných kovových plieškov

dutchbone_trooper-pendant-lamp_roomfactory_Det3

vysoký lesk

dutchbone_trooper-pendant-lamp_roomfactory_Det4

atraktívny tvar

O výrobcovi

Dutchbone je značka orientovaná na globálne inšpirované interiéry. Výrobky s dušou, s podpisom. Produkty sú precízne zbierané na cestách celým svetom. Inšpirované farbami konkrétnej krajiny. Portfólio značky je kombináciou remesiel a priemyslu. Cenovo dostupné modely, ktorá sa stále vyvíjajú. Či už žijete v podkroví v New Yorku, v hausbóte v Amsterdame, alebo niekde v prírode, sme si istí, že Dutchbone má niečo vpráve pre Vás.

Môžeme Vám poradiť?

KONTAKTUJTE NÁS!