Showroom:

Grösslingová 58, 811 09 Bratislava

ZÁVESNÁ LAMPA WOOD TOP

ZÁVESNÁ LAMPA WOOD TOP | Dutchbone

Štýlová závesná lampa v kombinácií mangovníkového dreva a kovu

Vyžaduje si skutočnú precíznosť a zručnosť, vedieť skombinovať životnosť, štýl a kvalitu, na vytvorenie novej klasiky. Závesná lampa Wood Top skĺbila toto všetko a to ju robí výnimočnou. Dizajnéri z firmy Dutchbone začali s dvoma kovovými tienidlami, jedno starožitné mosadzné a druhé matné čierne. V kombinácií s vrchnou časťou z mangovníkového dreva a textilným káblom vznikla výnimočná lampa Wood Top.

ROZMERY

Š27 X H X V197 CM,

2.3 KG

MATERIÁLY

železné tienidlo s čiernym alebo mosadzným náterom s detailom z mangovníkového dreva, Železná krytka 13 x 3 cm (Ø x V). 150 cm Čierny textilný kábel a kovová reťaz, Výškovo nastaviteľný. zdroj: E27, max. 40 w žiarovka, max. 15 w úsporná žiarovka, energetická trieda: A ++ - E

AUTOR

dutchbone

kľúčové vlastnosti

dutchbone_wood top pendant lamp_roomfactory_Det2

detail z mangovníkového dreva

dutchbone_wood top pendant lamp_roomfactory_Det1

výškovo nastaviteľný kábel

dutchbone_wood top pendant lamp_roomfactory_Det3

dve farebné prevedenia

O výrobcovi

Dutchbone je značka orientovaná na globálne inšpirované interiéry. Výrobky s dušou, s podpisom. Produkty sú precízne zbierané na cestách celým svetom. Inšpirované farbami konkrétnej krajiny. Portfólio značky je kombináciou remesiel a priemyslu. Cenovo dostupné modely, ktorá sa stále vyvíjajú. Či už žijete v podkroví v New Yorku, v hausbóte v Amsterdame, alebo niekde v prírode, sme si istí, že Dutchbone má niečo vpráve pre Vás.

Môžeme Vám poradiť?

KONTAKTUJTE NÁS!