Showroom:

Grösslingová 58, 811 09 Bratislava

ZÁVESNÁ, DREVENÁ LAMPA WOODY

ZÁVESNÁ, DREVENÁ LAMPA WOODY | Dutchbone

Závesná lampa z pravého mangovníkového dreva

Každá závesná lampa Woody je vyrobená z viacerých segmentov z mangovníkového dreva. Najprv sa spoja dokopy a následne vyformujú ohýbaním dreva do svojej finálnej podoby. Tento proces si vyžaduje precíznu a jemnú remeselnú prácu, ktorá zaisťuje, že každý kus lampy Woody je jedinečný vo svojej farbe a štruktúre. Získajte aj vy váš vlastný a jedinečný kus!

ROZMERY

Š25 X H X V115 CM,

0.845 KG

MATERIÁLY

tienidlo z mangovníkového dreva, prírodné lakované, Železná krytka 13 x 3 cm (Ø x V), 100 cm Čierny textilný kábel s nastaviteľnou výškou, zdroj: E14, max. 25 w žiarovka, max. 9 w úsporná žiarovka, energetická účinnosť: A ++ - E

AUTOR

dutchbone

kľúčové vlastnosti

dutchbone_woody pendant lamp_roomactory_Det1

pravé mangovníkové drevo

dutchbone_woody pendant lamp_roomactory_Det4

výškovo nastaviteľný kábel

O výrobcovi

Dutchbone je značka orientovaná na globálne inšpirované interiéry. Výrobky s dušou, s podpisom. Produkty sú precízne zbierané na cestách celým svetom. Inšpirované farbami konkrétnej krajiny. Portfólio značky je kombináciou remesiel a priemyslu. Cenovo dostupné modely, ktorá sa stále vyvíjajú. Či už žijete v podkroví v New Yorku, v hausbóte v Amsterdame, alebo niekde v prírode, sme si istí, že Dutchbone má niečo vpráve pre Vás.

Môžeme Vám poradiť?

KONTAKTUJTE NÁS!